Zaslúži si Juraj Cintula doživotie?
ale ja si o tebe nič zlé nemyslím, skôr ty máš tendenciu súdiť ľudí za názor , ja som v tomto pravý demokrat, však napokon, nič nelogické nepíšeš- Černák pokojne mohol dostať trest smrti a píšem to celkom vážne a bol by aspoň pokoj, no ak žiada o podmienené prepustenie, už v tvojom blogu som písala, za akých podmienok by som ho pustila a kedy by sa musel vrátiť naspäť
útoky nožmi, autami- pre mňa za mňa , trest smrti-pokojne , hoci doživotné väzenie (ak pravda nejde o luxusný pobyt za mrežami) je podľa mňa horší trest, aspoň človek, ktorý má tak rád slobodu ako ja , to tak vníma...
u Cintulu však aj vzhľadom na to, že premiér prežil , že bol jedinou obeťou a aj vzhľadom na jeho vek by tých 20 rokov podľa mňa bohato stačilo