vy ste bloger a aspoň si opravte nadpis, meno ste skomolili
vy ste bloger a aspoň si opravte nadpis, meno ste skomolili
a ešte vraj nemá niekto právo sa vyjadrovať, neslýchané dačo! každý sa môže vyjadriť, vy len tu v blogoch, inde o vás záujem nie je, tak nezávidíte práve vy tým ostatným? lebo aj takto to na niekoho môže pôsobiť.
Ale ste si dnes potárali, ej, veru potárali, moechus.:))) niekedy viete aj niečo viac zmysluplné napísať. Toto mi už zaváňa atrofiou mozgových buniek tak trocha. Vy musíte veľmi za tým socializmom keď len jeden názor panoval na verejnosti, banovať. Čo vás vôbec oprávňuje niekoho nazývať judášom? Ak zmenim prácu, som judáš? Tak môžem aj stranu, ak sa mi v nej nepáči.
áno, je možné, že je len tak cholericky nastavený, ale v tejto debate to tak pôsobilo a nikdy nevieš, kto je čoho schopný , keď ho dôverne nepoznáš
debaty s Blahom nepozerám, nepôsobí na mňa dobre , hoci často má pravdu, ale príliš veľmi emotívne reaguje, no musím pochváliť včerajšiu debatu, tam si počínal dobre, no tam nemal oponenta
podobnosť s Ficom určite nie je náhodná...
ďakujem za zaujímavé informácie
som síce proti vojnám, ale raz a navždy treba urobiť poriadok s usákmi a sionistami, preto držím Iránu palce
myslím, že sa mýliš...aj keď vojna skončí, budú pokračovať a Trump a Netanjahu a štáty, ktoré útok neodsúdili, budú čeliť ich pomste
veľmi správne napísané konzumácky národ a v tom je problém (hoci nielen Slovákov)
aj ja možno niekedy o niekom poviem, že nevyzerá dobre, ale aj tak sa snažím byť opatrná, lebo často za výzor človek nemôže, a ak to poviem tak to už musí byť extrém, no ako diskutujúci nielen v Pravde občas primitívne reagujú na výzor ostatných, to je smutné
no je to tým, že nie sú v týchto veciach na patričnej duchovnej úrovni a lekcia mnohých ešte čaká, keby vedeli, čo je to byť škaredým kačatkom, nikdy by sa tak nevyjadrovali , možno to niektorých čaká v ďalších životoch.:)
veď si písala, že mužova milenka ho zviedla a oklamala, tak ako v tom čase mohla byť taká úžasne duchovná?.:))
Blaha mal pravdu, keď odsúdil židovských a amerických vrahov , ale namiesto toho, aby bol dôrazný, bol až príliš agresívny, pomaly by bol schopný aj fyzického útoku
nerobí Smeru dobré meno v debatách podľa mňa , ale ľudia podobného razenia, rovnaké krvné skupiny ho berú a Fico potrebuje každý voličský hlas , aj keď je pravda, že potom práve kvôli takýmto ako je Blaha zase stráca iných voličov
práve preto nerada čítam diskusie , len tak mrknem občas, lebo je tu plno hnusu od zlých ľudí , ktorí si v debatách vybíjajú svoju frustráciu, komplexy, mnohí tu chŕlia zlobu a prejavujú svoju hlúposť
kruté časy to boli, no ľudia sa nepoučili a nezmenili
a bude toho len pribúdať
palec dole za primitívnu časť o Vinczeovej a jej počernom Maxíkovi-okrem toho je v časti, ktorá nemá nič s hlavnými správami a nie si povinný to čítať
veľmi primitívne komentáre od primitívov na adresu rodiny, ktorá urobila zmysluplný skutok. Nie každý je toho schopný. Držím malému aj rodičom palce .
nech sa im darí a do voľnej prírody k pytliakom na Slovensku samozrejme už nikdy
Odporúčame