no to by už len vyzeralo na Slovensku s Andrejom.:))
no to by už len vyzeralo na Slovensku s Andrejom.:))
ahoj.:) on si to vo svojej obmedzenosti neuvedomuje a my veru mlčať nebudeme
zase tu vypisuješ bludy a obhajuješ židovských vrahov a genocídu?
aj tak napokon horšie dopadne komik- nie sluha, ale vrah svojho národa
no, teraz sa aspoň ukazuje, komu to Kirk fandil...a jeho žena nie je o nič lepšia
lenže s ním sa neoplatí ani žartovať , vieš koľko už mu zablokovali nickov? hádam aj 10, čo to o ňom vypovedá? tak sa s ním nešpiň
fašizmus je vo vašej hlave, palenque, no vaše mozgové bunky občas tiež riadne spia, tak neviem, či to vôbec pochopili
na teba tiež nechcem reagovať, zatoka , ale aspoň toto- si o tri levely vyššie ako tento tu, baví ťa zhadzovať sa debatou s ním?
najväčšia špina , ktorá patrí na psychiatriu- karpatský Jano Grundza
posledná poznámka dnes k tebe - a zapíš si to za uši, ak to vôbec pochopíš- ja do tvojich hlúpych a primitívnych blogov nechodím a s tebou nediskutujem, nestojíš mi zato , a ak ty reaguješ na mňa, zabrániť ti v tom nemôžem. Ak reaguješ k téme, ja ti neodpovedám, lebo nie si na mojej úrovni a nebudem sa zhadzovať reakciami na človeka ako si ty
ale ak začneš útočiť priamo na mňa ako na osobu a to akýmkoľvek spôsobom tak ako tomu bolo dnes, vždy počítaj s reakciou. Chcem veriť, že nielen tento blog ti dnes stiahli, ale že sa zamyslia a pouvažujú, ako ťa eliminovať ako takzvaného blogera. Je to v ich záujme, hádam to pochopia. Si tak tu.. že si stále namýšľaš bludy, že ide o nejaký boj s demokratickými silami , v skutočnosti to je len upozornenie na odpad zapáchajúceho hnoja v podobe "blogu". A podobný tu..je aj ten, čo ti dal plusku
sú to neškodné somariny, ale zároveň vulgárne a nechutné , proste nepoznám tu blogera, ktorý by písal blogy až tak pod úroveň ako on, a redakcia stráca na mene , že mu to dovolia. Ja sa nemám nad čím zamýšľať, nepíšem vulgárne ani primitívne. A písať pod viacerými nickmi - to máte pravdu, v tom by bolo treba urobiť poriadok
Vážená redakcia, dôrazne upozorňujem na blogera, ktorý píše pod nickom koloseum. Prečítajte si jeho posledný blog (ostatné nie sú lepšie)
https://koloseum.blog.pravda.sk/2026/03/12/a…
a položte si otázku, či Pravda nestráca renomé v očiach čitateľov, keď dovolí, aby na jej stránkach písali podobné individuá. Pouvažujte, prosím, o zrušení tohto blogového konta. Bolo mu zablokovaných už veľa nickov , momentálne diskutuje ako KarpatskyDemokrat
Vážená redakcia, dôrazne upozorňujem na blogera, ktorý píše pod nickom koloseum. Prečítajte si jeho posledný blog (ostatné nie sú lepšie)
https://koloseum.blog.pravda.sk/2026/03/12/a…
a položte si otázku, či Pravda nestráca renomé v očiach čitateľov, keď dovolí, aby na jej stránkach písali podobné individuá. Pouvažujte, prosím, o zrušení tohto blogového konta.
aj pre toto som si už o tebe urobila názor, nejde o to, čo si teraz napísal, ale o inú vulgárnosť, ktorú si v minulosti ženám adresoval
môžem dúfať, že už na mňa v tomto blogu nebudeš reagovať?
nikto nič neprisahal, to vzniklo v tvojej hl.. hlave
a že sa ozývaš ty, čo si mal už x nickov zablokovaných- je hanbou redakcie, že trpí tvoje blogy, ale je načase ich osloviť a upozorniť na koloseum, ktorý tu produkuje výkaly
Ukrajina ťahá EU ku dnu , nuž ale komu niet rady...možno bude lepšie, keď sa rozpadne
tak tento by si mal ísť dlhodobejšie posedieť, dúfam, že ho čoskoro polícia vypátra
tak ako sa Kennedy vzdal zdravého rozumu.:)
áno, lebo ste si niečím podobní , vidím , ako príliš emotívne často reaguješ
ak by bol rázne povedal hoci aj dvakrát Vondrovi svoj názor, to by bolo v poriadku, ale on dostal až amok a mlel dookola v kuse to isté a ak by bolo možné fyzicky zaútočiť, bol by toho schopný, tak toto určite nie
zhodil sa Vondra a zhodil sa tak trocha aj on
Odporúčame