Nikto tak zakerne nehra falosnymi kartami, ako "mily" Stryko Sam.
tak to ti verím, ja by som sa na takú školu ani nebola dostala , ako tak čítam tie predmety
najhoršie to bolo s matematikou , v tej som fakt ako analfabet - aj vinou vyučujúcich na ZŠ, fyzika sa (isté témy) ešte ako tak dali obkecať a chémia na SŠ ma bavila
my sme mali vôbec na ZŠ veľmi slabú úroveň takmer vo všetkých predmetoch, na SŠ to bolo lepšie , ale tá matika sa už dobehnúť nedala
no našťastie život nie je len o nej, aj keď zasahuje aj do života
ale raz som bola ako triedna učiteľka na hodine výbornej matikárky na ZŠ a vtedy som s úžasom pozerala, ako sa dá matematika pekne učiť a koľko logiky a svojím spôsobom aj krásy v sebe skrýva
a kolegyňa mi povedala, že na matematiku treba dozrieť