v škole sme sa učili, že Slovania mali zlú vlastnosť- nesvornosť... žiaľ, tak je
v škole sme sa učili, že Slovania mali zlú vlastnosť- nesvornosť... žiaľ, tak je
a ja mám taký názor, že by si mal bloger ty a tebe podobní okamžite nastúpiť do prvej línie na front a neposielať tam iných
tvrdo tu treba urobiť poriadok ...a kto je tu diskriminovaný? no, Rómky určite nie
je jedno , aký je tam systém, je to ich systém a NIKTO zvlášť nie vrah a zločinec Netanjahu im do toho nemá čo kafrať! je to ich krajina , neohrozovali nikoho
úplný koniec to mať nebude , lebo...ale oveľa menej by toho tu bolo, ak by sme neboli v EU a bola by tu spravodlivá vláda, ktorá by sa nebála s čvargou riadne zatočiť bez ohľadu na voličské hlasy
PS: pri predstave "s prítomnosťí polícijó som dostala záchvat smiechu- ďakujem!
a je ešte niekto príčetný, čo verí Zelenému? na neho treba len tvrdá ruka a riadne zatlačiť
to sa aj dalo čakať , nuž , bolo by načase , aby zločincom Netanjahuovi a Trumpovi ktosi....
Španielsko, ideš! máš moje sympatie
ak je to pravda, ide o papalašizmus a Fico ako tradične- urobí v niečom krok dopredu a potom dva kroky späť
problém bude v tvojej hlave, keď za všetkým vidíš vakcíny
čauko.:) a pekný zvyšok večera-ak si to ešte dnes prečítaš...
+++++++++ výborne!
ide o viac, myslím, že pohár pretiekol a Irán by mal dať riadnu lekciu sionistom aj usákom
psychopat Trump sa zase vyhráža?
omyl, moja! veľa z nás mohlo mať príležitostí, ale nerozoberáme to , voči čomu sme sa hneď rázne vymedzili
M. Laiferová v knihe napísala múdru vec- psychicky zdravý chlap nemá problém, ak mu žena od začiatku dá jasne najavo, že chce pre neho byť len kamarátkou a jasne si stanoví hranice, chlap to prijme, ale ak žena vysiela čudné rozpačité dvojzmyselné signály , vtedy to číta inak...
Odporúčame