petro24 je moechus a napísal to v prvej vete že žasne , citujem časť :ariana, žasnem! nevieme kto je Havlov človek ...
petro24 je moechus a napísal to v prvej vete že žasne , citujem časť :ariana, žasnem! nevieme kto je Havlov človek ...
do vnútra ľudí vidím v sne aj ja, tiež verím v reinkarnáciu , no krásou mužov som sa nikdy nezaoberala, lebo pre mňa je pri mužovi podstatné niečo iné a myslím, že tak je to aj správne a že u muža nie je krása dôležitá
muž sa mi samozrejme musí páčiť, ale nemusí sa páčiť ostatným
najviac sa mi aj tak páčila tá tvoja mama myslím, čo v 16 podpálila dom - to máte v rodine?
a idem ťa schladiť- síce je dobré, že si z politiky prešla na normálne veci ako je súkromie a spomienky, no neviem, či je to tá správna cesta vyzliekať sa práve v blogoch , ja byť mužom, bojím sa ťa a utekám kade ľahšie, ale hlavne, že ty si spokojná, to je podstatné a možno sa ti aj nejaký muž ozve a navrhne ti stretko
PS: mnohí muži aj dnes vyzerajú ako muži , len netreba zovšobecňovať
reakcia bola na petra24, nie na teba
tá zdravotná sestra nie je absolútne zatrpknutá.:) práve z toho, čo povedala, vidno jej sebavedomie a zdravé uvažovanie
nad vašimi blogmi, moechus, takisto niekedy človek žasne.:) a teraz vážne- mám známu zdravotnú sestru, nepozná politikov , nemá rozsiahle vedomosti trebárs z histórie, ale pomáha nezištne ľuďom a ohľadom vášho žasnutia by celkom vážne povedala- a on zase nevie, alebo by nedokázal chorému človeku utrieť zadok
a ja vám celkom vážne napíšem, že takýchto ľudí si ja vážim oveľa viac ako takých , čo tu žasnú nad sprostosťami , že ktosi sa nikdy nezaujímal o to, kto je Vondra , lebo mu ten človek proste zato akosi nestál
ak sa naučíte, moechus, chorým ľuďom utierať zadky, potom sa tu naparujte a žasnite koľko len chcete
ja hlavne dúfam, že skončíš ty, psychopat Donald
titulok by som opravila na: Arabi poznajú, aký je Izrael zákerný a nebezpečný
Židia sa svetu chceli a chcú pomstiť za holokaust
blá blá Zelený...
tak nech si hlavne uvedomí aj ďalšie chyby a začne ich naprávať
tak načo tu manipulujete , ak to neviete overiť?
už aj ľutujem že som čítala tento blog, neskutočné svinstvo, cítim zlosť- kto už konečne eliminuje ten ľudský odpad, čo posiela na smrť nevinné obete?
mňa nechytá panika, ale zlosť, že s lumpami nevieme poradiť a eliminovať ich(konkrétna samozrejme nebudem)
kam vstúpi americká noha, tam nič dobré neprinesie...
tak je to, ako píšete, Sulík predstavoval hlas rozumu, no do strany si zobral progresívne blchy (Kolíková, Krúpa...) a tak je tá strana už vlastne len odnožou PS
+++++++ výborný blog a východisko? nielen rečniť, ale sa vzoprieť a prestať spolupracovať s USA a zločineckým Izraelom - no EU na to nemá silu ani vôľu
Odporúčame