V súvislosti s týmto skvelým porovnaním informácií, pôvodom na jednej strane z banderovských a na strane druhej zasa z fašistických zdrojov, by ma teda zaujímalo:
- na kieho šľaka teda slávna ruská armáda vo februári 2022 zaútočila na komplet celé územie Ukrajiny, ak jej šlo len o oficiálne prihlásenie sa k Donecku, Luhansku a Krymu,
- či sa Moskva tak náhodou neobáva aj takého historického gaťafášu, že by sa Ukrajina vzdala členstva NATO, vstúpila by do EÚ a následne by došlo k vytvoreniu jednotného obranného bloku EÚ s obrannou dohodou s USA, čím by vlastne NATO de facto stratilo zmysel.

