61 miliárd, alebo americká pomoc v praxi
Vo včerajšom príspevku z 10:05 píšeš: Na "drobné" som to rozmenil aj ja, dával som to predvčerom pod článok na oficiálnej Pravde - pozri si, ak sa ti chce, v mojom profile a včera som sa bavil na jednom "progresívnom diskutujúcom" pod blogom blogera trikopce. Ten "diskutujúci robil zábavné vývrtky, len aby sa nezrazil s faktami ... :-)
Ale to vonkoncom nesúvisí so záležitosťou, na ktorú som ťa upozornil. Hovorím o tom, že keď som vstúpil do diskusie k článku od trikopce, tak ako na prvý som narazil na príspevok od bjelka (text: Ukrajina dostane skladové zásoby ihneď a zbrojovky dostanú peniaze na doplnenie skladov), a pod tým bola tvoja reakcia (text: Túto sumu si USarmy nechá za zbrane, ktoré už BOLI KYJEVU DODANÉ)
Z tejto tvojej jednej konkrétnej reakcie je teda zrejmé len to, že popieraš snahu USA o zaslanie zbraní zo skladov, pretože iné tvoje príspevky k tejto veci som v danej chvíli nepoznal. Pre mňa nie si bohom internetu, aby som bol povinný poznať históriu tvojich príspevkov.