V sa blížia prezidentské voľby a asi tam prevládol zdravý rozum, nad záujmami ľudí, ktorí vlastnia skoro všetko, čo má na Ukrajine cenu a USA prestali finančne držať nad vodou kyjevský režim. Bez peňazí sa však vojna nedá udržovať pri živote, tak pán Macron asi dostal za domácu úlohu, vytlačiť z rozpočtov európskych členov NATO tie peniaze, ktoré USA na Ukrajinu neposlali a možno ani nepošlú. Vstup európskych členov NATO, do priamej, fyzickej vojny proti Rusku , nie je možný. Putin nie jeden raz povedal, že prípadná veľká vojna, by neobišla územie USA, takže USA nedajú súhlas k vstupu armád NATO,na ukrajinské bojisko. Teda, ide iba o to, o čo ide vždy, teda o peniaze pre kyjevský režim.


