Netvrdím, že Rusko na Ukrajine iba niečo nacvičuje, ale je veľký rozdiel medzi tým, čo vykonali USA v Lýbii , či v Iraku, alebo v Srbsku a tým, čo sa deje na Ukrajine. O tom, čo robí Izrael v Gaze, ani nehovorím. Napríklad, Rusko nezničilo ani jednu ukrajinskú elektráreň a na Ukrajine fungujú telekomunikácie. Vo vojne, sú to prvé ciele útočníka, lebo bez toho, aby fungovala telekomunikačná sieť, nie je možné riadiť štát. Ďalším rozdielom medzi tým, čo robí Rusko na Ukrajine a robili Američania napríklad v Srbsku, je ničenie cestnej a železničnej siete. Mosty cez Dnepr stoja, železničná sieť funguje. Mosty cez Dunaj, v Srbsku, Američania zničili ako prvé. Železničné i cestné.

