Analytik: Politici ako Fico sa mýlia, ak hovoria, že vojnu zastaví, keď Ukrajine nedodáme zbrane
Tento článok, je iba ďalšia matyšákovina. Doteraz sa každá vojna skončila tým, že si politici sadli za stôl a jednali o jej skončení. Aj táto vojna sa tak mohla skončiť ešte pred tým, ako začala, keby Kyjev pristúpil k tomu, k čomu sa v Minsku zaviazal. Po ruskej priamej invázii na Ukrajinu, bola ďalšia šanca na skončenie tohoto konfliktu, ale opäť Kyjev , po intervencii pána Johnsona, nepristúpil k realizácii toho, na čom sa ukrajinská a ruská delegácia v Istanbule dohodli. Teraz prebieha vojna, na tej i onej strane zomierajú ľudia a ničia sa továrne, obytné domy a iná infraštruktúra. Takže kto má pravdu? Ten, kto je za čo najskoršie jednanie medzi bojujúcimi stranami , alebo ten, kto chce bojovať až do konca, nehľadiac na dôsledky takého boja ? Fico a Orbán sú realisti a tí , čo podporujú pokračovanie v tejto zbytočnej a nezmyselnej vojne, by si mali na pár dní sadnúť do zákopov , aby vedeli, že o čo sa jedná.