Pellegríni niekedy "uťal" rozpravu k prijímanému zákonu? A kedy sa to stalo, že som si to nestihol všimnúť ? Ak má niekto na mysli to, čo predvádzali v decembri oľajniaci, teda niekoľkohodinové čítanie rôznych textov a blokovanie parlamentu pri prijímaní rozpočtu, tak tomu sa predsa nehovorí rozprava. To oni bránili ostatným poslancom sa vyjadriť k navrhovanému rozpočtu a predseda parlamentu urobil to, čo mu zákon dovoľuje a pri ďalšom pokuse kohokoľvek , blokovať prácu poslancov a celého parlamentu, urobí znovu to isté. Skončili tie časy, keď si Matovič a jemu podobní, robili v parlamente to, čo chcú, bez ohľadu na záujmy občanov Slovenska.

