Šeliga o spájaní: Rokujem s Hegerom aj s KDH. Nie sme ďaleko od dohody
No, dnes sa TA3 , Markíza a RTVS , riadne vycajchnovali. V ani jednej z tých TV, sa v debatách neobjavili zástupci parlamečntných strán, Smer, Republika, Kotlebovci a ani neparlamentnej SNS. nech mije prepáčené, že som tie debaty nepozeral, stačí, že som videl, koho do debaty, jednotlivé TV pozvali. Ak nepočítam zástupcov Hlasu, ktorý je ani ryba, ani rak, tak zo skutočnej opozície nepozvať nikoho, považujem za čisté chrapúnstvo zo strany RTVS. Koho si do debaty pozvú súkromné stanice, to je mi jedno, je to ich výsostné právo. Verejnoprávna RTVS, je však zo zákona povinná byť nestranná , čo však terajšie vedenie, úplne ignoruje. Vedenie RTVS by si malo uvedomiť, že je tu pre všetkých obyvateľov a nie iba pre niektorých. Možno sa toho raz dožijeme.