Nie je to tak dávno, čo Naď povedal, že naša bezpečnosť je veľmi dobrá , lebo Nemecko nám dalo protilietadlový systém KUB. No, neviem, ako nám ten systém pomôže, keď ho ten človek pošle na Ukrajinu. A že ho pošle, to je skoro isté. Nám pomôže iba čo najskoršie konanie volieb. Veľmi by ma zaujímalo, že odkiaľ berú informácie takí ľudia, ako Káčer a Naď. Jeden tvrdí, že má doklady o tom, že nám chce náš spojenec a sused zobrať kus územia a ten druhý zase vie, že nás napadne Ruská federácia. Agenti FBI a MOSSADu , sú proti tým dvom slepí, ako štence. O našej vojenskej spravodajskej službe a slovenskej informačnej službe, ani nehovorím.


