Keď som bol kedysi dávno, ako absolvent, na základnej vojenskej službe v Znojme, tak sme v našom pluku mali jeden typ tankov, jedentyp OT a jeden typ nákladných áut . Napriek tomu, mali s udržaním pojazdnosti a bojaschopnosti tých zbraní kopu problémov technici pluku, praporov a rôt. A to, nebola vojna, ale hlboký mier. Ako chcú ukrajinskí technici udržať v bojaschopnom stave toľko rôznych typov zbraní a to ešte vo vojnových podmienkach, to si neviem predstaviť.


