Nuž,
silne pochybujem, že jeho prednášky na školách niekoho oslovili. Dnešný svet a ľudia v ňom sú totiž takí istí, ako vtedy. Nič sa nezmenilo. Každému ide o prežitie. Osud občanov je v rukách svetových mocností a nadnárodných korporácií.
Zmena nastala iba v tom, že dnešné presadzovanie prednášok o holokauste na školách je biznis, ktorý budúcim prednášateľom zaručí nadštandardné finančné príjmy. Všetko sú to známe tváre z "inštitútov" a mimovládok, financovaných medzinárodným kriminálnikom Šorošom a spol.

