Touto cestou,
je potrebné zagratulovať všetkým Slovákom, ktorí volili Bélu Bugára.
Totiž, iba vďaka nim, dokonca aj tým "roduverným" zo severného a stredného Slovenska, sa tento starý zlodej a podrazák, ktorý nič dobré nespravil pre občanov Slovenska, udržal na politickej scéne. Niet okresu na Slovensku, kde by Bugár nezískal dáke to percento hlasov.
Nuž títo Slováci majú pred sebou ešte dlhú cestu, kým začnú čítať noviny a počúvať správy tak, aby aj porozumeli slovu písanému a hovorenému. Majú čo robiť, aby dobehli náskok tunajších Maďarov, ktorí dávno pochopili kto je Bugár, patrične mu vystavili červenú kartu a chceli ho poslať na smetisko dejín. Slováci
im to prekazili.

