Priatelia,
so zatajeným dychom som čítal tento článok.
Aj keď to bude vypadať naivne, ale mám takú predstavu o televíznej relácii v priamom prenose, kde by sa stretli páni Havran, Hríb, Šebej, Samson, Kukan a ich oponenti. Bola by to taká milá satisfakcia, voči všetkým nám, z ktorých si roky robili srandu, ako z politických obmedzencov, konšpirátorov, kacírov, nacistov a fašistov.
Apropos, pri takomto turbulentnom pohybe v Európe, je celkom možné, že aj taká nedotknuteľná kancelárska bohyňa Merklová, sa môže jedného krásneho dňa ocitnúť, ako ústredná postava Berlínskej defenestrácie. A dolu,pod oknami, na jej veľké prekvapenie, sa na ňu bude tešiť zjednotený dav sklamaných imigrantov a oklamaných Nemcov.

