Priatelia,
apropos, odborári, to je ten parazitujúci medzičlánok, čo vyciciava zamestnávateľa, aj zamestnanca.
Prečo nie, keď vlastnícky podiel francúzskeho štátu je v Air France je 44 %?
Priatelia,
apropos, odborári, to je ten parazitujúci medzičlánok, čo vyciciava zamestnávateľa, aj zamestnanca.
Prečo nie, keď vlastnícky podiel francúzskeho štátu je v Air France je 44 %?
Priatelia,
RegioJet obnovuje iba to, čo "geniálni" českí a slovenskí politici zrušili, keď rozbili fungujúce Československo. A to sú prirodzené väzby medzi Čechmi a Slovákmi, najmä v oblasti hospodárstva a školstva.
Pôsobenie, prínos a význam RegioJet-u je dôkazom toho, že politici na oboch brehoch rieky Moravy sú iba aušus a príťaž, bez ktorých sa občania vedia zaobísť.
Priatelia,
aspoň u nás, som nezaznamenal jediné úradné tlačivo, kde by bola kolónka s evidovaním sexuálnej orientácie občana.
Ak má niekto exhibičné sklony ventilovať a oznamovať svoju intimitu a sexuálnu orientáciu na verejnosti, je to jeho osobné rozhodnutie.
Drvivá väčšina spoločnosti to má na háku.
Priatelia,
teoretik konšpiračných úvah, by povedal, že pani Merkelová (v súlade s plánom sebazničenia a znovuvybudovania novej zdravšej nemeckej spoločnosti - projekt Fénix), plní plán invázie imigrantov, na 150 %.
Dokonca dodržuje symboliku svojho tajného spolku,keď migračná vlna vrcholí v dňoch 25. výročia zjednotenia Nemecka, ktoré neprinieslo očakávané ekonomické výsledky.
Pani Merkelová a vôkol nej starostlivo pestovaná gloriola spasenia Nemecka imigrantmi, nadobúda črty totalitnej ideológie. Všetci jej kritici sú politicky ostrakizovaní, označovaní za extrémistov a kriminalizovaní. Dokonca funguje aj vývoz revolúcie, keď výsostne Merkelovej problém sa ako nemecký, vyváža do celej EÚ.
Bohužiaľ pre Merklovú, občania štátov EÚ bývalého "Osstbloku", vrátane bývalých občanov NDR, na rozdiel od politickej naivity občanov v západnej EÚ, sú dejinami vyškolení, aby včas rozpoznali nebezpečie vznikajúcej imigračnej ideológie.
Otázkou ostáva, kam až je schopná Merkeolovej ideológia zájsť?
Priatelia,
netreba to brať tak vážne. Všetko je v poriadku.
Islamský štát je prvým štátom na svete, ktorým zakladateľom v pozadí, je organizovaný zločin (OZ). No a ten, ako je známe, financuje všetkých významných politikov sveta. A tak si OZ povedal, prečo by si to nevyskúšal s vlastným štátom. Oproti parlamentným demokraciám, je OZ pružnejší, disponuje poslednými výdobytkami IT a zbrojárskej techniky, disponuje neobmedzenými finančnými zdrojmi v hotovosti a v neposlednom rade mladými ľuďmi odhodlanými na čokoľvek. A to platí o OZ aj na miestnej úrovni. Žiadna spoločnosť si s OZ neporadila a tak radšej s ním spolupracuje.
Napokon tak ako aj s IS všetci obchodníci s ropou a zbraňami.
Priatelia,
pri rétorike pána prezidenta, akoby som zachytil reláciu "Noc v archíve", kde nejaký okresný stranícky funkcionár z čias normalizácie, agituje súdruhov, ako svojou svedomitou prácou máme pomáhať budovať mier vo svete, lebo si to žiada doba.
Samozrejme, ani zmienka o slovenskom občanovi, ktorý na rozdiel od migrantov si musí priplatiť na lieky, nájomné, teplo, elektrinu a stravu. Ak mu na to nevyjde, nikoho to nezaujíma.
Pán prezident. pomáhať blížnemu svojmu, je určite vznešené, ale až keď vieš pomôcť sebe samému. Inak je to nezodpovednosť voči vlastným deťom.
Priatelia,
pri rétorike pána prezidenta, akoby som zachytil reláciu "Noc v archíve", kde nejaký okresný stranícky funkcionár z čias normalizácie, agituje súdruhov, ako svojou svedomitou prácou máme pomáhať budovať mier vo svete, lebo si to žiada doba.
Samozrejme, ani zmienka o slovenskom občanovi, ktorý na rozdiel od migrantov si musí priplatiť na lieky, nájomné, teplo, elektrinu a stravu. Ak mu na to nevyjde, nikoho to nezaujíma.
Pomáhať blížnemu svojmu, je určite vznešené, ale až keď vieš pomôcť sebe samému. Inak je to nezodpovednosť voči vlastným deťom.
Priatelia,
Kotlebov počin je zodpovedný, pretože zabráni provokácii divadla, ktorého "agitka", ako vyšitá z čias boľševizmu, má za cieľ dokazovať a vyhľadávať tzv. extrémizmus aj tam, kde nie je.
Predstavme si, ako divadelníci hrajú inscenáciu "List čiernemu synovi", pred roztopašnými mládežníkmi základnej školy 12 - 15, ročnými. Každá veta, každé slovo, sa bude chápať dvojzmyselne a budú sprevádzané salvami smiechu. Nakoniec to budú divadelníci musieť predčasne zabaliť, aby žiaci aj s pedagogickým zborom nezašli na udusenie smiechom. A na druhý deň budú divadelníci plakať do novín, aká je naša mládež napáchnutá hnedým extrémizmom.
Mám v živej pamäti, ako nás v škole nahnali na ochotnícku inscenáciu "Príbeh ozajstného človeka". Po desiatich minútach nášho hurónskeho smiechu, vzal nohy na plecia aj hlavný hrdina Meresjev tak, že si na javisku zabudol aj protézy. Celú "vzburu" srandy, riešil mestský výbor KSČ, ale pretože manželky súdruhov boli naše učiteľky, vec sa zahrala do autu.
Priatelia,
Kotlebov počin je zodpovedný, pretože zabráni provokácii divadla, ktorého "agitka", ako vyšitá z čias boľševizmu, má za cieľ dokazovať a vyhľadávať tzv. extrémizmus aj tam, kde nie je.
Predstavme si, ako divadelníci hrajú inscenáciu "List čiernemu synovi", pred roztopašnými mládežníkmi základnej školy 12 - 15, ročnými. Každá veta, každé slovo, sa bude chápať dvojzmyselne a budú sprevádzané salvami smiechu. Nakoniec to budú divadelníci musieť predčasne zabaliť, aby žiaci aj s pedagogickým zborom nezašli na udusenie smiechom. A na druhý deň budú divadelníci plakať do novín, aká je naša mládež napáchnutá hnedým extrémizmom.
Mám v živej pamäti, ako nás v škole nahnali na ochotnícku inscenáciu "Príbeh ozajstného človeka". Po desiatich minútach nášho hurónskeho smiechu, vzal nohy na plecia aj hlavný hrdina Meresjev tak, že si na javisku zabudol aj protézy. Celú "vzburu" srandy, riešil mestský výbor KSČ, ale pretože manželky súdruhov boli naše učiteľky, vec sa zahrala do autu.
Priateľu,
Baťa pri vzniku svojho impéria sľúbil, že obuje celý svet. Prečo by mal diskriminovať wehrmacht?
Ani židovskému kapitálu sa nepriečilo pumpovať peniaze do nemeckého vojenského priemyslu a nik im to o hlavu neobíja.
Obchod je proste taký. Možno nie celkom morálny, ale pragmatický, trocha cynický, ale životaschopný.
Priatelia,
teraz namôjdušu neviem, kde je pravda.
NSDAP, to sú tí dobrí, alebo zlí? Istí čas boli pokrvní bratia s boľševikmi od Moskvy. Inde čítam, že aj komunizmus bola zločinná ideológia a jej propagácia je trestným činom, podobne, ako nacizmus, či fašizmus. A maršali Žukov, Malinovský, Rokosovký a ďalší, podľa ktorých sú pomenované ulice, tiež budú spochybňovaní? Pretože aj oni boli členovia strany, ktorá propagovala zločinnú ideológiu - komunizmus.
Ešte, že naša ulica má apolitické pomenovanie, Ružová.
Priatelia,
neviem sa zbaviť dojmu, že štát sa vracia v oblasti školstva k plánovanému hospodárstvu? Po štvrťstoročí, keď sme nechali programovo padnúť väčšinu strojárskych, chemických, textilných, spracovateľských firiem, údajne vraj pre neschopnosť konkurovať? Namiesto dôslednej reštrukturalizácie podnikov, nastúpila organizovaná rabovačka - kupónová privatizácia.
Dnešné automobilky nepotrebujú vyučených automechanikov, či autoelektrikárov. Potrebujú zdravých otrokov, ktorých naučia pár pracovných stereotypných úkonov, nič viac.
Priatelia,
našťastie sa nič vážneho nestalo, boli to "len" vandali a "len" vojaci sovietski. Horšie by to bolo, keby sa to udialo na cintoríne židovskom, lebo z toho by už kukal antisemitizmus a za to sú už iné tresty.
Priatelia,
nech si Nemci tých svojich utečencov prišpendlia na pamätnú tabuľu, ako chrobáky a motýle, na znak víťazstva najväčšieho stupňa ľudskej debility, aká kedy v Nemecku zvíťazila.
Priatelia,
obdobne, ako v československej privatizácii, po zjednotení Nemecka, ale omnoho rýchlejšie a razantnejšie, nastúpil dravý kapitál zo "Západného" Nemecka a "sprivatizoval", rozumej, odstavil a demontoval fungujúce podniky a celý trh "Východného" Nemecka obsadil a pohltil.
Priatelia,
no fuj, akí sú tí Neanderlandi hnusní xenofóbi.
Priateľu,
nuž neviem, či by sa na Zemi našiel sudca, čo by ich mohol súdiť.
Podľa § 14 ods. 1 Občianskeho súdneho poriadku (OSP) sú sudcovia vylúčení z prejednávania a rozhodovania veci, ak so zreteľom na ich pomer k veci, k účastníkom alebo k ich zástupcom možno mať pochybnosti o ich nezaujatosti.
Priatelia,
poľská verejnosť je pobúrená počinom svojej vlády. Na diskusných fórach sa Maďarom, Čechom, ale najmä Slovákom verejne ospravedlňujú. Sám som prekvapený takouto jednoznačnou reakciou. Dávam do pozornosti nasledovnú diskusiu:
Vyšehradskí priatelia! My skutoční Poliaci, sme boli zradení touto našou ohavnou vládou. Zdieľame ten istý názor, ako vy! Ospravedlňujeme sa za to, čo Vám urobila! Čoskoro tu zjednáme poriadok.
Bravo Slovensko. Po voľbách o 29 dní sa Poľsko pripája k vám!
Uvažujem presťahovať sa na Slovensko!
BRAVO BRAVO BRAVO SLOVENSKO !!!
Kur * aký kompromis, čo?! Štyri štáty hlasovali proti a vy píšete o kompromise!
Diskusia pokračuje:
Priatelia,
poľská verejnosť je pobúrená počinom svojej vlády. Na diskusných fórach sa Maďarom, Čechom, ale najmä Slovákom verejne ospravedlňujú. Sám som prekvapený takouto jednoznačnou reakciou. Dávam do pozornosti nasledovnú diskusiu:
Vyšehradskí priatelia! My skutoční Poliaci, sme boli zradení touto našou ohavnou vládou. Zdieľame ten istý názor, ako vy! Ospravedlňujeme sa za to, čo Vám urobila! Čoskoro tu zjednáme poriadok.
Bravo Slovensko. Po voľbách o 29 dní sa Poľsko pripája k vám!
Uvažujem presťahovať sa na Slovensko!
BRAVO BRAVO BRAVO SLOVENSKO !!!
Kur * aký kompromis, čo?! Štyri štáty hlasovali proti a vy píšete o kompromise!
Diskusia pokračuje:
Priatelia,
poľská verejnosť je pobúrená počinom svojej vlády. Na diskusných fórach sa Maďarom, Čechom, ale najmä Slovákom verejne ospravedlňujú. Sám som prekvapený takouto jednoznačnou reakciou. Dávam do pozornosti nasledovnú diskusiu:
Vyšehradskí priatelia! My skutoční Poliaci, sme boli zradení touto našou ohavnou vládou. Zdieľame ten istý názor, ako vy! Ospravedlňujeme sa za to, čo Vám urobila! Čoskoro tu zjednáme poriadok.
Bravo Slovensko. Po voľbách o 29 dní sa Poľsko pripája k vám!
Uvažujem presťahovať sa na Slovensko!
BRAVO BRAVO BRAVO SLOVENSKO !!!
Kur * aký kompromis, čo?! Štyri štáty hlasovali proti a vy píšete o kompromise!
Diskusia pokračuje:
Odporúčame