to neboli chrupavky, to boli nejaké blany alebo niečo také ... neviem to identifikovať ... predtým tam neboli alebo boli v menšej miera
nech najskôr urobí kvalitu, lebo s tým čo vyrobil, výrobu nezdvojnásobí ... ja som ochotný zaplatiť za kvalitu
to neboli chrupavky, to boli nejaké blany alebo niečo také ... neviem to identifikovať ... predtým tam neboli alebo boli v menšej miera
nech najskôr urobí kvalitu, lebo s tým čo vyrobil, výrobu nezdvojnásobí ... ja som ochotný zaplatiť za kvalitu
ono sa dobre dosahuje ekonomický rast, keď sa všade naokolo bojovalo a tu nie ... a keď si pritom spojenec toho, kto víťazí ... predpokladám, že ku koncu vojny už ten rast nebol taký
aj Vysoká obchodná škola, neskoršia vysoká škola ekonomická, terajšia EUBA
oprava: toto bol názorný príklad toho, že nie všetko, čo je vyrobené na Slovensku, musí byť kvalitné
Si presvedčený o tom, že tvoja prvá veta platí na sto percent?
teraz si pomiešal dve rôzne veci ... bilanciu zahraničného obchodu a štátny rozpočet
to je pravda, ale povedzme si otvorene, toto bol názorný príklad toho, že čo je vyrobené na Slovensku, musí byť kvalitné
a ani tie naše potraviny nie sú vždy stopercentné .... kedysi som často kupoval bratislavskú salámu, nedávno som ju po dlhšej dobe zase kúpil a pri jedení som vyplúval také biele tvrdé kúsky
priznajme si, že ani všetci naši podnikatelia nie sú anjeli
tretí bronz, škoda toho ťuknutia ... napriek tomu gratulácia
Vy, čo kritizujete nadpis článku, prečítajte si celý článok a zistite, že to nie je preklep :-)
-Akou recou ste teraz hovorili,sudruh vojin?
-Po latinsky,soudruhu majore!
-A po americky viete?
-Neumim soudruhu majore.
-To mate stastie,inak by som vas zavrel az by ste zcernali.Viete ze amerikani su imperialisti?
-Vim,soudruhu majore.
-Dobre.Ste uvedomely vojak. A kedze ovladate cudzi jazyk,budete pisarom pluku!
toto všetko si uvedomujem ... v každom prípade skúsim nabudúce inú značku
Novotný, nebuď smiešny, Fico má od svojich voličov vystavené bianko povolenie na všetko :-)
ale minulý týždeň vyhrala turnaj .... vtedy mala niečo v hlave a za pár dní jej to zmizlo?
skôr to bude tak, že ty nemáš v hlave nič .... a u matikára je to dosť závažný nedostatok :-)))))))))
mal si sa prihlásiť, že chceš sponzorovať STV3
Klíííííííííídek .... počkajme, dajme mu čas a uvidíme, ako bude kočírovať RTVS ... možno sa stane zázrak a spraví tam poriadok
A vieš logicky zdôvodniť, prečo by tam išla, ak si mohla niekde zarobiť viac? A prečo sa namáha vo Fed-cupe?
Odporúčame