Viktor, dávaj pozor, tie horúčavy ti ublížili :-)
najviac ma pobavila tá sila .... to preto ste sa dlhé roky sťažovali v Štrasburgu a v Bruseli, ako vám všetci ubližujú :-)
Viktor, dávaj pozor, tie horúčavy ti ublížili :-)
najviac ma pobavila tá sila .... to preto ste sa dlhé roky sťažovali v Štrasburgu a v Bruseli, ako vám všetci ubližujú :-)
ten má šťastie, že nesedí v base .... ale božie mlyny stále melú
máš pravdu .. ale asi mu nič inému, ako osamelému jazdcovi" nezostávalo ... tiež som čakal, že Briti dotiahnu uprchlíkov a budú bojovať o zlato ... sklamali
videl som posledných 14 minút, za ten čas mali Japonci asi 5 čistých gólových šancí .... Španielska obrana bola zúfalá :-)
Dávno platí, že vrana k vrane sadá .... v tomto prípade by som to zmenil - havran k havranovi sadá
Nedávno som mal diskusiu na túto tému pri posedení s kamarátmi. Viem si predstaviť, že niekto, kto sedí v kancelárií, zvládne pracovať aj ako 65 ročný, ale taký murár, baník, hutník, drevorubač a pod. asi ťažko bude vládať.
Súhlasím, že je choré, aby starí pracovali a mladí nemali prácu. Aj bez toho, aby pracovali starí ľudia, dokážeme vyprodukovať dosť pre všetkých. Treba zmeniť prerozdeľovanie zisku a bude po probléme.
ten úžerník nepotrebuje na to exekútora, dlžník na neho prepíše pozemok "dobrovoľne" sám
zase si nič nepochopil ... tiež chcem všetko, čo si napísal v prvom odstavci, ale zatiaľ to žiadna vláda nedokázala zabezpečiť ... všetky boli neschopné ... ja sa len snažím zariadiť sa podľa toho
a veľmi sa divím, že si proti mojej kritike :-)
-stabilný politický systém tu nemáš, ak neberiem do úvahy, že všetky vlády stabilne kradnú
-vymožiteľnosť práva nízka
-stabilita daňového systému pochybná
-istota, že ťa niekto nepripraví o majetok nie je
a ty obhajuješ schopnosti vládnutia ... zvláštny druh masochizmu :-)))))))
Hovorí sa, že múdrejší ustúpi, ale to je hlúposť.
Pôvodne to bolo - modrejší ustúpi, raz niekto spravil preklep a ľudia začali okolo toho filozofovať
no a toto sú dôsledky :-)
toto bol len jeden prípad z mnohých ... a mnohé už sú dôkaz
.. ak ten Déžo bude analfabet a bude u nás pracovať na vysokej funkcii, tak to bude dôkaz slovenskej degenerácie
ja som napísal, že je to ĎALŠÍ dôkaz, za posledných pár rokov bolo tých dôkazov veľa
minulý týždeň zablúdil v Londýne šofér autobusu, ktorý mal voziť športovcov z letiska do olympijskej dediny ... ako vyberali týchto šoférov? ... a toto je v Anglicku bežná prax ... tvária sa ako majstri sveta a pritom sú blbí ako pucštok ... absolútne tam chýba sedliacky rozum
Ďalší dôkaz britskej degenerácie
tebe to nesedí, ja nemôžem za to, že si neschopný pochopiť jednoduché veci .. netuším, čo SAS niečo presadzovala, ja som nevravel o obmedzení volebného práva, ja len konštatujem, že hlupákov je viac ako múdrych a keďže hlas hlupáka sa vo voľbách počíta rovnako ako hlas múdreho, tak vlastne hlupáci rozhodujú o tom, kto nám vládne .. a potom to tak vypadá ... je to nedostatok demokracie
necítim sa ukrivdený, ja to len konštatujem a zariadil som sa podľa situácie
takže ty si voľ istoty, ktoré nikdy nebudeš mať a ja sa pokúsim zabezpečiť si istoty sám ... zatiaľ sa mi to darí
moja neschopnosť je to, že na svete je viac blbcov, ako rozumných, a teda o tom, kto vládne, rozhodujú blbci? ... nad tým si musel dlho rozmýšľať :-)))
si vedla jak ta jedla :-)
neschopní ste vy, čo sa spoliehate, že sa štát o vás postará ... ja sa o seba dokážem slušne postarať sám bez ohľadu na to, kto sedí vo vláde ... akurát sledujem, ktorá vláda mi hádže väčšie polena pod nohy
tomu verím, ja píšem len za seba, nie za všetkých Slovákov
ale páchajú ... nepopieram .. ide o to, koľko percent z nich pácha trestné činy
a keď sme pri tom, keby tí, čo napadli tých cyklistov, boli Slováci, tiež by sa mi otváral nožík vo vrecku, farba kože nemá na toto vplyv
ten záver si zase pohnojil ... cigánov stretávam každý deň, dokonca aj vo firme ich máme a nemám s nimi problém pokecať ani ruku podať
Odporúčame