to nie je princíp kolektívnej viny, to je štatistika
to nie je princíp kolektívnej viny, to je štatistika
Tak som si prečítal článok v Korzárovi. Nožík sa mi vo vrecku otvára. Vrchol kreténizmu je likvidovať toho, na kom parazituješ. Ani sa nečudujem, že na konci sa objavila veta:
Diskusia bola pre permanentné porušovanie Kódexu diskutujúceho zrušená.
tiež sa chceli bicyklovať :-)
Pripomenulo mi to jeden vtip.
Aký je rómsky triatlon? Róm uteká na kúpalisko, tam si zapláva a domov ide na bicykli .
tie dedičné sú v Rusku ... zobral si ich na pamiatku ruský vojak, ktorý dedovi ukázal ústie hlavne samopalu so slovami - davaj časy
... lebo volebné právo majú aj takí ako ty a je vás väčšina :-)
ee ... boli ste nešikovní, ani to valcovanie ste nevedeli robiť poriadne, babráci
čakám, kedy sa dostaneme k zvrhlej mašinérii, ktorá zvalcovala každého,kto vyčnieval z rady
a samozrejme aj osobnú zásluhu autorky na tom valcovaní :-)
To by bolo menšie zlo. Lenže oni vedeli chúlostivé informácie o vysokopostavených ľuďoch. A na takých informáciach sa zarába viac ako na nejakej knihe. Stačí sa dotyčného spýtať, koľko je ochotný zaplatiť za nezverejnenie informácie :-)
Všetko, čo vedeli súdruhovia, na internete nenájdeš :-)
Prečo by zadarmo púšťali do sveta informácie, na ktorých sa dá krásne zarobiť?
Nie sú to výmysly, mnohé veci z toho zverejnil aj sám Chudík.
asi tak
niektorí občania považujú aj pád na hubu za napredovanie .... svojim spôsobom je to tiež pohyb vpred
všade sú nejaké problémy ... len to, čomu inde hovoria chudoba, je u nás ešte vysoká životná úroveň ... a aj tie nezmyslené pravidlá z Bruselu majú zmysel, keď vieš, prečo vznikli .... napr. obmedzená veľkosť zemiakov - veľkosť zemiakov môže napovedať niečo o hnojení ...problém vznikne, keď je priaznivý rok a narastú veľké zemiaky aj bez nadmerného hnojenia
atď. atď.
ale stále platí, že Slovensko živorí
ja to riešim DVD rekordérom, kde sa mi film nahráva na HD, pustím nahrávanie a s patričným oneskorením začnem pozerať, tak môžem reklamy preskakovať ... trochu to vyrušuje, ale vždy lepšie minútu hľadať koniec reklamy ako 8 minút a 26 sekund pozerať reklamy
ďalšie možnosť je pozerať STV, ČT, kde filmy nie sú prerušované reklamami ...
Gorila nás všetkých poučila, nakúpili sme rušičky a rokujeme zásadne v preverených bytoch.
Fajn ... neber ... pokúsil si sa o to :-)
Nemusia všetci hovoriť, že majú dobrú vládu, dôležité je, aby to hovorili tí, čo tomu rozumejú :-)
choď už do pr... s takými argumentami ... inde nebolo referendum, tak nebude ani tu .... nasťahuj sa do jaskyne, lebo pred tisíckami rokov ľudia nežili v domoch
Ale došlo mi to. Koniec koncov aj prieskumy hovorili, že by to tak dopadlo. Ale to nemení nič na tom, že k takejto dôležitej veci majú mať ľudia možnosť vyjadriť sa. Ešte by som bral, keby to nechali na politikoch, ale museli by pred voľbami vedieť, ktorí politici majú v pláne rozdelenie republiky a ktorí sú proti nemu. Pokiaľ sa pamätám, rozdelenie mala vo svojom programe jedine SNS.
Odporúčame