Kde si videl, že niekoho obhajujem? Ty máš halucinácie :-)))
To ty tu obhajuješ.
V jednom príspevku som napísal - Mečiar so svojimi kumpánmi začal rozkrádať, nič sa mu nestalo, tak aj jeho následníci robili to isté.
To je podľa teba obhajoba? Navštív odborníka :-D

