Cibulková: Reakcie ľudí ma mrzia. Vždy som chcela reprezentovať
Fuuuuuu tu je "nablitééééééé" :-)))
Keď zoberieme, že grandslamové turnaje sú A-čkové, tak tenisový turnaj na OH nie je ani béčkový, nemajú možnosť sa tam zúčastniť všetky tenistky.
Mala pravdu? Mala.
(Podobne je to aj s futbalom, je to turnaj hráčov do 23 rokov s výnimkou dvoch alebo troch hráčov (neviem presne), ktorí môžu byť starší.)
No a práve preto, že tam nemôžu štartovať všetky najlepšie hráčky, mala možnosť "urobiť" lepší výsledok. Neurobila. Pironková je v rebríčku momentálne okolo 60. miesta, ale to neznamená, že je to slabá tenistka. Tí, čo sa v tenise trochu vyznajú a sledujú ho, vedia, že dokáže poraziť aj hráčky zo špičky ( v júni porazila A. Radwanskú, v máji Petrovovú ).
Dominike zápas nevyšiel, sklamaná zhodnotila turnaj ako béčkový a už sa zlietli lúzri, ktorí v živote nič nedokázali a kydajú na ňu a kydajú ... a kydajú ... a kydajú ...
Poslúžte si, úbožiaci. Ste na smiech :-)