prelieval málo peňazí na účty Vatikánu?
alebo bol vyhodený za to, čo robil Sokol?
tá rozprávka s diviziou navodzuje dojem, že Bezák niečo také robil ... máš na to dôkazy?
prelieval málo peňazí na účty Vatikánu?
alebo bol vyhodený za to, čo robil Sokol?
tá rozprávka s diviziou navodzuje dojem, že Bezák niečo také robil ... máš na to dôkazy?
Treba kohútov nastaviť na pol desiatu ... ako budík :-)
nič som si nenastavil, to len ty si nepochopila .... nepísal som o sebe
náš obranný systém boli ruské jadrové zbrane ... tých sa západ bál ... no a tie si Rusi odviezli domov, keď od nás odchádzali ... aký iný obranný systém máš na mysli? :-)
verím bludom skrachovaných politikov? ... napíš konkrétne, ktorým bludom skrachovaných politikov verím :-)
takéto všeobecné kydy môže napísať hocikto na hocikoho
neviem, aký to má význam, momentálne v tom žiadny význam nevidím, ale počkám si, čo z toho vyvodia a čo budú robiť po návrate odtiaľ ... ale tým, že ich bude niekto skritizovať, nikomu nepomôže
neviem, ako pomáhate rómskej komunite, v každom prípade je to záslužný čin, len ide o to, že výsledky sú zatiaľ mizivé
a ja tiež pomáham, živím ich :-)
Niečo mi tu nesedí, tie otázky mu mali dať predtým, kým ho vymenovali za arcibiskupa.
teraz to vypadá byť účelové .... ako snaha pošpiniť
neviem, či si to "bohatstvo" myslel ironicky, ale tie deti sú bohatstvo.. záleží, ako budú "formované" ... a v tej osade, bohužiaľ, asi to "formovanie" nebude dobré
je mi tých deti úprimne ľúto
Ako sa snažia pomôcť svojej komunite?
Kritizujú dvoch politikov, ktorí sa rozhodli dovolenkovať medzi cigánmi, dávajú nereálne návrhy riešenia, žiadajú, aby bieli niečo urobili. A ešte obviňujú z rasizmu každého, kto s nimi nesúhlasí.
Ondrej bude postupne túžiť po bicykli, motorke, aute, dome, dovolenke v zahraničí ... dúfam, že mu to Nový Čas zaplatí, aby sa nedostal do konfliktu so zákonom
Možno novinárom krivdím, možno o tom písali, ale ja som nikde nenašiel článok o tom, ako boli potrestaní tí mladiství, ktorí prepadli, zranili a olúpili tú babku
tak tak ... najhoršie je, že sa z toho nepoučili ani ďalší ... Nemci si tak nasťahovali Turkov, Francúzi Alžírčanov, Angličania Pakistancov a ďalších, Taliani prijímajú utečencov, ktorí sa preplavia z Afriky ... problémy s prisťahovalcami majú aj Holanďania, aj severské štáty ...
hlúposť je v Európe veľmi rozšírená, hotová epidémia
Aj .... to je argument
aj tí naši pijavali, aj my pijať budeme,
aj tí naši h---o mali, aj my ho mať budeme
veľmi sprostý spôsob obhajovať niečo takýmto spôsobom .. veď aj iní ...
To čo je za úbohosť, aby minister písal blog o "služobných" záležitostiach? Na tieto veci má oficiálny prístup do médií, čo bežní ľudia nemajú. Snaží sa pôsobiť žoviálne, ale pôsobí zúfalo. :-)
súdruh, všetci, čo niečo majú, kradli .... dobre si sa učil na politickom školení mužstva
kto niečo má, určite je zlodej a treba mu to zobrať .... česť práci! :-))))))))))
predpokladám, že to je novinárska kačica
komunista sa obracia na Boha .... :-)))))))))))
môžeš písať, čo chceš, komunisti hospodárili s nakradnutým, v tom má fabo pravdu ... majetky znárodnili, ľuďom v 1953 znehodnotili úspory menovou reformou .... ale tebe dali z ukradnutého, tak to bolo v poriadku ... a ešte argumentuješ tým, že nikomu z nás nepatrí ani kúsok tohto sveta ... :-))))))
takže ani tebe nič nepatrí, každý môže prísť do tvojho bytu a zobrať si, čo chce :-D
ajaj ... vojenská logika ... nám väčšine dali .... :-)))))))))))
keď ti niečo ukradnem a rozdám to ľuďom, tak to bude v poriadku?..... :-))))))))
Odporúčame