každý týždeň sa objavujú v médiach správy o tragických dopravných nehodách, ale neviem si spomenúť, kedy naposledy sa taká nehoda stala kvôli zlému technickému stavu vozidla ... tým nechcem povedať, že také nie sú
každý týždeň sa objavujú v médiach správy o tragických dopravných nehodách, ale neviem si spomenúť, kedy naposledy sa taká nehoda stala kvôli zlému technickému stavu vozidla ... tým nechcem povedať, že také nie sú
to bolo o tisícinu sekundy ... ale aj druhé miesto je pekné, ináč krásny súboj
... ale Peter si dobre uľavil ... ak som dobre vyčítal z jeho pier slovo, ktoré povedal na Gossovu adresu :-)
ďalšie víťazstvo v etapách? ... veď bojovali o šieste miesto .... prvých 5 pretekárov bolo už viac ako 7 minút v cieli
treba si zaplatiť špeciálny reklamný kanál, tam nie sú reklamy prerušované filmami
niečo z archívu pravdy
http://zdravie.pravda.sk/jedzte-zdravo-a ko-jedli-nasi-predkovia-dh6-/sk-zvyziva.asp?c=A101 012_222551_sk-zvyziva_p29
zaujímavé údaje, len treba ešte porovnať skladbu poistencov
Časy sa menia, kedysi v Rusku zatvárali za zneuctenie "ľacoslávia", teraz za zneuctenie pravoslávia :-)
Holt, mocní si neradi nechávajú šľapať po prstoch ... nakoniec nedávno nám to predviedol aj pápež .... a keby mohol upaľovať, asi by už škrtal zápalkou :-)
Možno inde to funguje aj s viacerými poisťovňami, ale na Slovensku platí - čím viac ľudí sa motá v biznise, tým viac ukradnú
naprojektovať môže, ale nepostaví budovu, ktorá bude mať niekoľko sto rokov
iba že by to bolo ako jednom vtipe ... sprievodkyňa sprevádza návštevníkov hradu, prídu k nejakej stavbe a tam im hovorí - toto bude kaplnka zo sedemnásteho storočia a tam neďaleko, tá diera v zemi, to bude studňa z 15. storočia
ksukol, dúfam, že si takýto príspevok napísal aj vlani :-)
Dobrý blog ... ide to aj bez nadávania na Slovákov :-)
rok 2011 .... hnusná vláda nedopraje zdravotníkom vyššie platy
rok 2012 .... nenažratý zdravotníci majú prehnané požiadavky
... na Slovensku je to tak
nakoniec zbúrajú aj Bratislavský hrad a postavia tam supermarket
prajem ti, aby to pán Boh doprial dlhý život ... aspoň 300 rokov, možno za taký dlhý čas dostaneš rozum a prestaneš písať takéto kraviny
skús sa zdvihnuť a zájdi si do zahraničia a pozri sa, aké objekty sú tam chránené, ako sa starajú o svoju históriu
a nebolo by rozumnejšie zosobniť im tie straty a posadiť ich do lochu?
to je príklad štátneho zlodejstva ... necháme skrachovať štátny podnik, lacno ho odkúpime a odrazu je z neho ziskový
neriadim sa podľa Híba, používam svoj rozum ... skús to aj ty :-)
ja viem, že sa neriadim heslom - nehádžte perly sviniam, ale čo už, keď som altruista :-)
ale nech Vatikán zverejní, čo zlé urobil ... ak má pádne argumenty, tak ľudia pochopia, že Bezák pochybil a bol odvolaný právom ... a budú zase veriť pápežovi ... budú vidieť, že cirkev trestá tých, čo pochybia, aj keď sú vo vysokej funkcii
Odporúčame