možno
akurát to píšeš takým štýlom, ako keby to bolo URČITE ... v čom sa líšiš od tých, ktorých kritizuješ? ... v tom, že oni Bezáka poznajú a ty nie, nekričali na podnet Hríba, to len tebe z Hríba prešmykujú remene
možno
akurát to píšeš takým štýlom, ako keby to bolo URČITE ... v čom sa líšiš od tých, ktorých kritizuješ? ... v tom, že oni Bezáka poznajú a ty nie, nekričali na podnet Hríba, to len tebe z Hríba prešmykujú remene
ide tu o PZP, tzv. cestnú daň ... naozaj?
Na Slovensku by skrachovala aj diamantová baňa
neviem, ako dostáva platby TEKO, nezdá sa mi, že má na ne taký vplyv ročné obdobie .... spotrebitelia platia každý mesiac rovnako zálohové platby a raz za rok sa urobí vyúčtovanie .... tak by mala aj tepláreň dostávať peniaze priebežne celý rok .... ale ako som napísal, nepoznám peňažné toky v TEKO ... a keď v lete dodáva menej tepla, tiež odoberá menej plynu
ešte by som rád vedel, aké percento z obratu pripadne na mzdy zamestnancov .... jednoducho priviesť takúto firmu do platobnej neschopnosti je zločin .... a v Číne by už manažéri kľačali na štadióne a mali by šatky na očiach
vypral by si si ho v persile a bol by krásne biely a pridal by si Silan, ktorý krásne silanizuje a krásne by voňal :-)
a kúpil by si si do auta alarm, aby ti ho niekto neukradol ... maximálne by sa ti mohlo stať, že by ti ho niekto preplatil, nejaký prachatý podnikateľ
a tak ma napadlo, že by sa s tým dalo podnikať ... zbierať na ulici bezdomovcov, vyčistiť ich a predávať ich alebo prenajímať ich ľuďom na stráženie áut :-)
.. prípadne tam posadíme bezdomovca, on bude mať strechu nad hlavou a majiteľ bude mať strážené auto :-)
no schválne, o koľko išli ceny poistiek dole od roku 2009 ... ja mam tento rok nižšiu poistku, lebo som prešiel do inej poisťovne, ale v starej by som platil cca. rovnako, ako vlani, predvlani ... tak že tých 186 je o približne 10 percent menej ako 206,68 ... a ak je suma 9 miliónov predražená o 4 milióny, tak museli byť aj poistky za bývalej Ficovej vlády predražené, odvtedy ceny poistiek tak rapídne neklesli
ežný občan si povinné zmluvné poistenie na uvedené Fabie dokáže vybaviť aj za menej ako 100 eur, Glváč sa bude snažiť takúto sumu dosiahnuť na novom tendri na poistenie armádnej flotily. .. tak na toto som zvedavý .. ktorá poisťovňa mu poistí služobnú Fabiu, v Bratislave, ktoré môžu šoférovať viacerí ľudia za menej ako 100 €
za menej ako 100 € mu poistia Fabiu, ak má majiteť aspoň 35 rokov, býva v malom meste a nemal 10 rokov nehodu
ale držím Glváčovi palce, aby sa mu to podarilo
Tetám a ujom z MVK uškodili vysoké horúčavy. 20. - 27. júna ... Fico LEN 30,1 %??????
Raz bude mať aj toľko, a aj oveľa menej, len na to si ešte nejaký čas počkáme, kým aj tí slabšie rozumovo vybavení zistia, že istoty sa nekonajú :-)
ber to z tej lepšej stránky .... vždy lepšie ako keby ti zazvonil exekútor :-)
Nezaujímam sa o RKC, neviem, či Bezák urobil niečo zlé, ale podľa mňa v 21. storočí by si aj páni vo Vatikáne mali uvedomiť, že ľudia nie sú tie pokorné ovečky, ktoré všetko prijali bez vysvetlenia.
Ale aspoň na niečo sú tieto diskusie užitočné. Diskutujúci sa rozsortujú na mysliacich a stádoidných. :-)
Nie nie som Ficobijec a ani nie som zástanca pravice. Pretože skutočné pravica na Slovensku neexistuje rovnako ani ľavica. To čo tu existuje už 22 rokov je Alibaba v Prezidentskom paláci a 150 lúpežníkov v NR SR.
stačí čítať do konca
to bola hlúpa výhovorka, spoliehajú sa na to, že ľudia sa nechcú súdiť ... v normálnej krajine by z tohto pacient vysúdil obrovské odškodné ... a možno aj na Slovensku
tlač na poisťovňu, prípadne ju aj zažaluj, ty nemáš zmluvný vzťah s lekárom, ale s poisťovňou, ktorá ti má zabezpečiť zdravotnú starostlivosť
ja by som ten doklad od neho nechcel pýtať ... znamenalo by to, že si spôsobil škodu a ideme riešiť poistnú udalosť
naprosto s tebou súhlasím ... ak tie autá jazdia po Bratislave, jazdia denne mnoho kilometrov, tak sa nečudujem, že tá poistka je taká vysoká ...
práve išla táto správa na Markíze ... fábia s motorom 1,4 - poistka 186 € (Radičovej vláda), 208 € (Ficová vláda) ... a teraz zlodej kričí chyťte zlodeja :-))))))
niekde som napísal, že spadol v stovke? ... prečítaj si viackrát, čo som napísal a nebudeš tu grckať :-)
ak nie si schopný pochopiť, čo čítaš, popros niekoho, nech ti to vysvetli :-)
ty si o 6:59 napísal, že niečo žeriem a pritom ja som sa predtým vôbec nevyjadril k tomu pádu ... :-)
moje darenie nemá s tebou nič spoločné ... zase sa ti nezadarilo, ty frikulín :-)
Odporúčame