to sa mu nehodí do krámu
Karol, prečo si nespomenul bratskú pomoc v 1968 a tlupu neandertalcov pod skratkou VZ?
tiež sa mi nepáči to, čo sa deje v Líbii a Sýrii ...
vygrckal si sa, hádam ti už bude lepšie :-)
ja som sledoval včerajšiu etapu na nete a pri zjazde vedúcej skupiny udávali rýchlosť viac ako 80km/h ... nevylučujem, že môžu dosiahnuť rýchlosť aj 100 km/h ... v akej rýchlosti spadol Sánchez, neviem
zato, že ty si na svojej Ukrajine zapiekol ložiská už pri 20 km/h a spadol si na hlavu, ja nemôžem :-)
nie je
nemám
skúšaj ďalej, možno sa ti raz podarí napísať niečo, čo je pravda :-)
ty kokso, lokálna pravda .... :-)
a ten satan, ktorý sa tvári ako anjel, sedí vo Vatikáne
Inkvizícia v 21. storočí
... a Česi nám dali zase príučku ... zase si zabékame a tým to skončí
sorry, myslel som si, že si ďalší provokatér typu duvesa .... beriem späť
možno by stíhal s Nibalim do toho kopca, ale treba šetriť sily ... TdF je aj o taktike a šetrení síl
a okrem šprintov má Sagan za úlohu podporovať lídra tímu Nibaliho a to aj robí
youser, netráp sa, všetkým je jasné, že naozaj o tom nič nevieš .... pokojne si o tom pokecaj s duvesom, to je tiež taký odborník na cyklistiku ako ty, budete si rozumieť :-)))
Slovensko nemá zastúpenie, zúčastnení sú Slovenskí športovci
toto si vymyslel sám, alebo ti to niekto našepkal? :-D
Peter sám hovoril aké úlohy má v tíme na týchto pretekoch, v rozhovore na Eurosporte to hovoril aj jeho šéf ... žeby obaja klamali? ... :-)
ešte niečo nechápeš? ... pokojne sa spýtaj :-)
Oná pani, spomínaná v príhode na začiatku, sa oháňala televíziou, ako určitou morálnou autoritou, prostredníctvom ktorej sa dozvedela o závadnosti naberania pečiva holými rukami.
neoháňala sa televíziou ako MORÁLNOU autoritou, ona tým myslela, že o povinnom používaní ochranných prostriedkov pri manipulácii s pečivom informovala aj televízia, a teda ten pán o tom mohol vedieť
no a argumentovať tým, že keď televízia vysiela aj závadné programy, tak sa just nebudem radiť ani dobrými radami, ktoré vo vysielaní zaznejú, je kapitálna hlúposť
Človeka nemôže poškvrniť potrava, ktorá doň vchádza ústami a je napokon vylúčená do stoky. ... ďalší, čo si nesprávne vysvetľuje slová v biblii :-))))))))))
panebožetytovidíšaničnespraví š? :-D
ja som nedávno jedného pána tiež tvrdo napadol v obchode, lebo chytal rožky, každý stlačil a hodil späť ... tak som ho sprdol, že čo to robí, kto si má teraz kúpiť tie ochytané, on začal koktať, že tie rožky vôbec nie sú krehké, chrumkavé ... tak som mu povedal, že to sú maslové rožky, ktoré nikdy nie sú krehké ... a aj keby to bol iný druh, tak nemá právo chytať ich holými rukami
každá veľká vec sa skladá z maličkostí ... keď nebudeme dodržiavať zdanlivo menej dôležité pravidlá, nebudeme dodržiavať ani tie tzv. dôležité ...
a ak si myslíš, že taká epidémia žltačky nie je nič dôležité, tak si na omyle
nefilozofuj, nechaj to iným
tak toto je bomba .... prečo filozofuješ, keď to nevieš? :-))))))))))
tak zato, že televízia vysiela aj hlúposti, tak nebudeme riadiť ani dobrou radou, že treba používať rukavice ... ako hovoril môj spolužiak na výške - logika jak sviňa, ale viac sviňa ako logika :-)
takže ... celý ten bordel začína takými maličkosťami, ako je to používanie rukavíc ... vôbec neplatí, že keď je situácia v spoločnosti zlá, tak sa môžeme vykašľať aj na menej dôležité pravidlá ... toto je cesta do záhuby ... poriadok zabezpečí len disciplína, choď sa pozrieť do Nemecka, ako to má vypadať ... a preto sú Nemci tam kde sú napriek tomu že sa posledných 100 rokov prehrali dve svetové vojny
a keď sa niekedy poserieš z toho, že si zjedla rožok, ktorý predtým držal niekto v špinavých paprčiach, tak to možno dôjde, akú blbosť si napísal/a
už podľa tvojich otázok je jasné, že každé vysvetľovanie je zbytočné
netáp sa tým, teba sa to nikdy nebude týkať :-)
to stále je pecka .... a aj po rokoch to bude stále pecka
Odporúčame