aaaaaaaaaaa mínuskari nastúpili do práce :-)
ospravedlňujem sa všetkým, ktorí kupujú chlieb za 8 Eur, maslo za 8 Eur, televízor za 16000 Eur ( to musí byť vymakaný televízor, minimálne 6D) a škodovku za 84000 Eur
aaaaaaaaaaa mínuskari nastúpili do práce :-)
ospravedlňujem sa všetkým, ktorí kupujú chlieb za 8 Eur, maslo za 8 Eur, televízor za 16000 Eur ( to musí byť vymakaný televízor, minimálne 6D) a škodovku za 84000 Eur
produkujú .................................................. ............ ďalšie hladné krky
nie si ochotný obetovať jeden deň dovolenky, aby si získal odpustky? ... :-)))
nehreš a nebudeš potrebovať odpustky ..... ja to tak robím .... akurát mi vadí, že sa kvôli svätožiare nemôžem dobre vyspať, nedá sa zhasnúť na noc :-D
Ja som bol v novembri 1991 v Nemecku pár týždňov a kurz bol cca. 20 Kčs za DEM
apropó, kde si nabral toto? ... Ceny v korunách boli približne také ako sú dnes v eurách ?!?
koncom 80-tych rokov boli tieto ceny:
mlieko stálo 2 Kčs polotučné, 3 Kčs plnotučné, 5 Kčs trvanlivé v krabici ... chlieb 2 kg 8 Kčs, maslo 250 g 8 Kčs ... rožok 40 halierov ... jablká od 4 Kčs po 8 Kčs .. banány 19 Kčs .. benzín 8 Kčs ... bravčové mäso od 35 do 50 Kčs .... syr Syrokrém krabička 6,60 Kčs ... liter Rumu 80 Kčs ... Fľaša vína 2é Kčs ... papierové vreckovky 1,20 Kčs .... rolka toaletného papiera 2 Kčs ... farebný televízor 16000 Kčs ... auto Favorit 84000 Kčs
Platíš teraz také sumy v Eurách? Ani náhodou. Lacnejšie boli len nehnuteľnosti, všetko ostatné bolo niekoľkonásobne drahšie. Alebo kupuješ benzín za 8 Eur liter? :-)
baníci vykopú o trochu viac uhlia, ale to uhlie nemajú komu predať .. automobilka vyrobí o tisíc áut viac, ale nepredajú ich a v období slabšieho odbytu skráti pracovný týždeň vo firme na 4 dni ... tak teraz vysvetli, ako pomôžu tie dva dni :-)
Ja viem, o čom je tento článok. Viem čítať. Dokonca som časť tohto zápasu sledoval v televízii.
Chcel som si prečítať niečo o zápase Francúzsko-Švédsko. O desiatej som taký článok nenašiel.
mňa niečo zobudilo? .... ja som spôsobil, že bol umožnený tento prevod pozemkov? ... s niekym si ma mýliš :-)
Čakám, kedy sa zobudia páni novinári z Pravdy a zistia, že včera sa hrali dva zápasy.
no ono to bolo treba ošetriť nejakým zákonom alebo iným spôsobom ( nie som právnik ) .... tak aby za podobné veci bol príslušný úradník potrestaný a musel by nahradiť škodu, prípadne by bola zmluva neplatná
a nechápem, prečo mi dali mínusky, veď ja som proti týmto špinavým kšeftom, ja len chcem nájsť príčinu, prečo je ich možné beztrestne robiť a čo treba robiť, aby to možné nebolo
samozrejme, že pre chudobných duchom som na vine ja a nie tí, čo tvoria zákony
Jarjabek: opozícia tvrdí jedno, koalícia druhé ... ktorá koalícia? .... niekto používa slová, ktorých význam nepozná. Alebo myslel koalíciu Smer - J&T? :-D
O policajtovi, ktorý strieľal, hovoria domáci iba v dobrom ... ak som dobre postrehol, tak nie len domáci
Môže mi niekto, najlepšie nejaký právnik, vysvetliť, čo z právneho hľadiska znamená - zákaz prezidenta, premiérky a ministra?
Diskusia s nami je možná, chyba bude u teba. Správaš sa ako neuznaný génius. A tie kydy, čo tu hádžeš na Slovákov, tiež o niečom svedčia. :-)
si si istá, že tá správa šokovala celé Slovensko?
popíš prípad, kedy policajti bezdôvodne zbili a týrali deti?
... a neskúšal si sa zamyslieť, či nie je chyba na tvojej strane?
účelovo vytiahneš, ako si dvaja Slováci nadávajú ... skús pohľadať niečo, kde si Slováci pomáhajú, nejaké charitatívne akcie a pod.
konečne blog, ktorý nie je protirómsky :-D
v prvom rade si vypni caps lock
a v druhom rade skús porozmýšľať, čo bude, keď všetci prestaneme robiť a budeme od štátu žiadať zabezpečiť minimálnu životnú úroveň
alebo právo na minimálnu životnú úroveň majú len Rómovia? .-D
Tak rozmýšľam, či ten psychológ povedal to, čo je napísané v článku, alebo len nejaká SITA opäť splodila paškvil
Odporúčame