dobrú chuť ... a nepopáľ si jazyk
navrhol by som, aby sme sa vrátili k systému, ktorý tu kedysi bol ... platili by sa len dane a štát by už podľa patričného vzorca rozdeľoval peniaze
už vidím, ako si pracháči kupujú garsónky a prehlasujú si tam trvalý pobyt :-)
a starí ľudia na dedine, ktorí si pred 30 - 40 rokmi postavili poschodové domy a na starobu zostali sami, lebo deti odišli bývať do mesta, platia daň z luxusu
trochu som si pozrel, čo sa píše na nete o Jaltskej konferencii a myslím, že tieto vety hovoria za všetko
Závery prijaté na jaltskej konferencii boli po roku 1945 prijímané rozpačito alebo otvorene kritizované. Roosevelt bol obvinený z odpísania východnej a strednej Európy v prospech komunistickho ZSSR.
Ten rok 1946 by som vyhodil z blogu ... je pravda, že u nás zvíťazila Demokratická strana a v Česko komunisti, ale toto nemalo vplyv na to, aký bude vývoj v Československu ... na tom sa dohodli mocnosti
vypadá to tak, že to ty naznačuješ :-) ... ale niektorí tvoji kolegovia to popierajú .... tak teraz neviem :-D
ja ani náhodou, za iných sa nebudem vyjadrovať, neviem, či majú ... a nebude to pravda, ani keď dáš dvakrát toľko smajlíkov :-)
keby si len tušil, ako si mimo ... mám úplne iné problémy, ako sú voľby ... ako som nedávno napísal, z dvoch možností že Fico bude vládnuť sám, alebo vznikne zase "široká" koalícia, som chcel tú prvú ... ako menšie zlo
a tú penu nemám okolo úst ani pri holení, holím sa elektrickým strojčekom :-)
my? .... ja nie som modrá lúza, mňa nikto nikde neposlal ... ja sa teším, ako sa budeme mať o 4 roky lepšie :-)
kde si videl nadávanie? ... ja som napísal, že nie je odkázaná na to, či jej niekto ponúkne teplé miestečko ... ak takú ponuku dostala, môže sa v pokoji rozhodnúť, či ju príjme alebo nie
to nie je ako kedysi, keď súdružka Tomanová pred kamerami prosila Fica, aby kolegovi vybavil teplé miestečko v Bruseli ... akurát podcenila citlivosť mikrofónov a hoci šepkala, aj taj mikrofóny zachytili, čo hovorí :-)
ale no ... to len vy ľavičiari považujete politikov za bohov a radi im slúžite ... ja to nerobím :-)
tlačí sa na prezidentské kreslo? .... si nejaký pomýlený, v USA sa blížia prezidentské voľby, ale u nás ešte nie .... v minulých voľbách kandidovala, a či bude nabudúce, to neviem ... ale ak bude, tak to môže urobiť bez ohľadu na to, či bude veľvyslankyňa alebo nie
ale prečo spomínaš prezidentské voľby v súvislosti s tým, že jej Fico ponúkol miesto na veľvyslanectve v Londýne? .... chceš tým naznačiť, že Fico sa bojí a chce sa takto zbaviť súpera? :-)))
to sa ti len zdá ... oni len nevidia túto ponuku (ak nejaká bola) ako jedinú možnosť uživiť sa po odchode z politiky
no konečne .... a mohlo to byť aj bez toho cirkusu
Mám jednu otázku ... a vie Fico o tom, že Radičovej ponúkol to miesto, alebo to vedia novinári skôr ako on?
chudáci psi :-)
tebe by som nezveril ani tamagotchi
vysvetlíš toto? .... "po debaklu ľavice, ani inú možnosť nemáme."
prt vieš o tom, komu a čomu ja dôverujem :-)))
ja som tiež toho názoru, že za všetkými revolúciami je niekto mocný ... ale prečo by to mal byť vždy Soros? ...
Odporúčame