rovno do uránových baní .. tam ste vy, červení banditi, posielali svojich odporcov
rovno do uránových baní .. tam ste vy, červení banditi, posielali svojich odporcov
Keď už bude všetko v centre zastavané, zbúrajú hrad a tam postavia mrakodrap
trápi ich, že by sa mohlo milión ľudí zdvihnúť a išli by za prácou na západ
ale necháme to tak, mysli si, že nás chcú potopiť a ja si budem myslieť niečo iné :-)
prefíkanosť a stranícka múdrosť :-)))))))))))))))))))))))
ty kokso, kde na tie vtipy chodíš :-)))))))
ak jej to ponúkol, jeden z dôvodov môže byť ten, že vo svojej strane nenašiel nikoho, kto by ovládal angličtinu ... aj keď Jahnátek by to možno zvládol :-D
zato, že ty robíš vladovi hovorkyňu, ja nemusím robiť bugárovi poradcu ... radšej napíš, ako našiel v mojom príspevku príbor ... ak nie, tak si onanuj v súkromí a nie v diskusii :-)
rozmýšľaš? ... potopia nás a majú na krku 5 miliónov nezamestnaných, hladných ľudí ... preto sa nám snažia pomôcť eurofondami, aby nás potopili
či sú vážne, či nevážne, to nekomentujem .. predpokladám, že niekomu sa to hodilo, preto zverejnil návrhy ..... v zákulisí Smeru určite prebiehajú búrlivé diskusie .. koniec-koncov, zostaviť vládu nie je maličkosť
tie nominácie do vlády neboli vycucané z prsta, tie unikli zo Súmračnej
so všetkými ich rozhodnutiami nesúhlasím, ale aby sa sliepky chovali v lepších podmienkach, je správny krok .... ono je to len prechodný jav, postupne aj ostatný chovatelia prejdú na otvorený chov a bude zase dosť vajec
nie je možné, aby sliepka celý svoj život stála na jednom mieste natlačená medzi inými sliepkami, jedla a "vypúšťala" vajcia .... vygoogli si na nete nejaké obrázky z takého chovu
klasické strany vznikajú štandartne na parlamentnej pôde? .... to si kde videl? .. Smer vznikol vytunelovaním SDĽ .... SDĽ sa vo voľbách dostala do parlamentu, nie Smer ... vznikli takto aj iné strany, ale nie je to štandartne založenie novej strany, ani náhodou
no a ďalšia debata by smerovala k financovaniu strany, kde zobrali peniaze na činnosť strany do najbližších volieb
áno .. káva nemá chuť? ... môžeš si pochutiť na káve? ... ale to je jedno, ešte stále tam nevidím ten príbor
Zábavná diskusia :-)
Ešte nikto nevie, či jej Fico naozaj dal takú ponuku a všetci to už analyzujú :-))
-dobre urobil
-nemal jej to ponúknuť
-dobre vie, čo robí
-dobrý ťah na bránku
súdruhovia analytici, psychológovia, revolucionári, čo keby sme počkali, nech sa k tomu vyjadri Fico?
Ty asi moc nerozmýšľaš, keď niečo píšeš .... tak podľa ju tam Fico nanominuje len aby dokázal, že je neschopná ... síce tým utrpí "imidž" Slovenska, Angličania budú nadávať, že kto im tam posla takú neschopnú babu, že to musel byť pekný pako ... ale Robo bude rád, že dosiahol svoje
tomu snáď ani sám neveríš, že by bol Robo taký pablb
podobne ... tiež si prajem len to najlepšie :-)
to je jej vec .... momentálne je to posledná vec, ktorá by ma mala trápiť
ale teraz si protirečíš .... najskôr píšeš, že ju tam nemá pchať a teraz, že dobre urobil
ty musíš byť sfetovaný .... alebo ti krivdím a iba nerozumieš po slovensky .
môžeš vysvetliť, kde si v príspevku - dobrú chuť ... a nepopáľ si jazyk - našiel zmienku o príbore?
ale nič to, ja ti to vysvetlím ... dobrú chuť je prianie, aby si si vychutnal dobrú kávu
a nepopáľ si jazyk . tým som ťa chcel upozorniť, aby si nepil veľmi horúcu kávu, ktorá by ti popálila jazyk
naozaj tam nie je nič o príbore ... :-)
no a tak odpoveď ... zabudol si v emigracii slovenčinu, alebo si blbý? :-)))))
ak to druhé, tak ti môže byť útechou, že istej slečne sa páčilo, čo si napísal ..... nie si sám blbý :-)
nemôže, ja nie som zamestnávateľ, som zamestnanec ... a obávam sa, že v našej firme by nenašla uplatnenie ... keď som písal, že sa dokáže uživiť aj mimo politiky, nemyslel som to tak, že sa môže zamestnať hocikde
Odporúčame