Zase si sa zosmiešnil. Ona, na rozdiel od iných politikov, nemá problém uživiť sa mimo politiky.
Post veľvyslanca v Londýne sa považuje za lukratívny flek, ale že by sa ona musela za ním triasť, sami nezdá.
Zase si sa zosmiešnil. Ona, na rozdiel od iných politikov, nemá problém uživiť sa mimo politiky.
Post veľvyslanca v Londýne sa považuje za lukratívny flek, ale že by sa ona musela za ním triasť, sami nezdá.
daj mi kontakt na Sorosa ... chcel by som, aby mi platil za protestovanie ... a budem profesionálny "protestovač" :-)
tebe sa o Sorosovi musí aj snívať :-D
Vždy som tvrdil, že sa hádajú len tak "akože" ... aby urobili divadielko pre ľudí ... v skutočnosti sú kamaráti :-)
to ty nevieš, či s ma týka, tak netrep .... mal si potrebu zosmiešniť sa tu? ... skús to liečiť :-)
A čo robia odborári? Už mali vyhlásiť štrajkovú pohotovosť poštárov, šéfovia slovenskej pošty by si rozmysleli, či zostanú pošty zatvorené a pošta nedoručená.
never say never ... ale keď si doteraz nevidela, aká je šanca že uvidíš v budúcnosti? :-)
Pri mojom príjme 2000 Eur mesačne zaplatím pri rovnej 19 %- nej daňovej sadzbe cca 280 Eur na daniach, zatiaľ čo ludia s príjmom 800 Eur zaplatia cca 75 Eur. To znamená, že aj pri rovnej sadzbe dane ľudia s vyšším príjmom prispievajú na chod štátu viacej ako prispievajú menej zarábajúci. ... je to pravda alebo nie? :-)
.. a zase si sa vyjadrila k niečomu, čomu nerozumieš ... prečo to robíš?
môže byť aj ?!? .... aj iné kombinácie .... uvedom si, že s vedomosťami z druhej triedy ZDŠ si nevystačíš :-)
nesúhlasím, vždy som tvrdil, že politik má mať len jednu funkciu, ak ju má robiť dobre ... to s jedným platom je populizmus, dobre to znie občanom, ale podstata problému je - jedna alebo viac funkcií - ... myslím si, že na Slovensku je dosť schopných ľudí, nie je potrebné, aby jeden človek zastával viac funkcií
ja som už napísal, len si to nepochopila ... nabudúce skúsim napísať niečo jednoduchšie na pochopenie :-)
bože ... jedného magora vystriedal druhý :-)))))))))
vystriedali ste sa v službe? .... :-D
ale ja som dobrý, ja ti to zopakujem .... nikoho som nenútil nič kupovať .... žiadnu vodu som nekázal :-D
s vami ľavičiarmi je ťažká debata ... ale na druhej strane sa človek nasmeje :-))))
argument, že boh to nechcel si napísala ty
a či sa pravica rozpustí, to ma netrápi .... jedni sa rozpustia, iní vzniknú
pracovať budú všetci, ale Smer nesie zodpovednosť
trafil som .. a pána boha do toho nemiešaj, červení sú ateisti ... jediné, čo si napísala správne, je to, že s tým nič nenarobím ... ale vzhľadom na to, že som to čakal, tak ma to neprekvapilo, pre mňa tie voľby ani nemohli dopadnúť dobre ... ja som si neželal Smer vo vláde, ani som si neželal veľkú koalíciu ostatných strán ... a iná možnosť nebola ... dokonca si myslím, že táto možnosť je menej zlá ako keby tu bola veľká koalícia ... Smer musí makať a pravicové strany sa aspoň prečistia, už to dávno potrebovali
ale bolo to tam .... to je všeobecná zákonitosť ... ale nikde som nepísal, že sa tým za každých okolnosti riadim ...
ja viem, čo si myslel tým protirečením .... ale keby si chápal to, čo čítaš, tak by si rozlišoval medzi dvomi vecami ... jedna vec sú ekonomické zákonitosti, medzi ktorými je spotreba ako jedna z hybných síl ekonomiky ... a druhá vec je moje správanie ... ja som nikde nenapísal, že sa snažím zvyšovať spotrebu
ja som nikomu nekázal, aby spotrebovali čo najviac, ja som reagoval na príspevok v ktorom bolo napísané, že používajú rôzne prístroje dlhé roky ... proste že to má nepriaznivé následky na ekonomiku ... opakujem - NIKOHO SOM NENAHOVÁRAL, ABY VIAC NAKUPOVAL ... ja to nechávam na rozhodnutí ľudí
proste si našiel v mojom príspevku to, čo tam nebolo a ešte ma za to sprdneš ... :-D
nikde nie je napísané, že by si našiel iné cestičky k revolúcii
nedávajte zámienky a budete mať pokoj .. ale to by vám musel niekto naliať rozum do hlavy a to je nereálne :-)
Odporúčame