súhlasím ... v 70-tych rokoch bola mohutná podpora štátu pri individuálnej výstavbe ... problém bol, že sa ťažko zháňal stavebný materiál .... nalejme si čistého vína - ono súdruhovia neboli až takými ľudomilmi, aby rozdávali peniaze na stavbu domu, oni mali problém s produktivitou stavebníctva, ktoré nestíhalo stavať dostatočne rýchlo ... tak si súdruhovia povedali, že dajú ľuďom peniaze, nech stavajú svojpomocne, rodina pomohla, kamaráti pomohli ... materiál sa nakoniec tiež nejako zohnal ... buď za úplatok, prípadne sa niečo ukradlo na štátnej stavbe :-)


