Pravica nevie ako ďalej ..... rovnaká blbosť ako keby niekto napísal, že Smer ešte nezostavil vládu a nezlepšil ekonomickú situáciu na Slovensku
Pacherová, Pacherová .... kto ti poradil napísať práve toto? .... veď rozmýšľaj trochu .... mysli na svoju rodinu .. deťom sa budú spolužiaci vysmievať


