tak tak ... keď má človek nepriateľa, tak vie, čo môže od neho čakať ... ale keď má okolo seba ľudí, ktorí sa tvária ako priatelia a nečakane podrážajú nohy, to je horšie ako nepriateľ
ono je ťažké povedať, že masochizmus ... chcela vniesť do politiky aspoň trochu slušnosti ... keby odišla, tak by prenechala pole haj___zlí__kom ... bez boja ... hovorí sa, že múdrejší ustúpi, ale ja s tým nesúhlasím ... ťažké je rozhodovať sa .. ja na jej mieste by som už vyrazil Mikloša z vlády po kauze s daňovým riaditeľstvom ....


