v tom prípade to treba napísať ináč ... EU je užitočná, ak funguje tak, ako má a na čo bola vytvorená
to ako keby niekto napísal ... neznášam nože, lebo sa nimi zabíja ....
v tom prípade to treba napísať ináč ... EU je užitočná, ak funguje tak, ako má a na čo bola vytvorená
to ako keby niekto napísal ... neznášam nože, lebo sa nimi zabíja ....
.. inými slovami - Mikloš nechce, aby SDKÚ bola vo vláde ... ak vylúči Smer aj SaS, tak nedosiahne nadpolovičnú väčšinu v parlamente .. iba že by sa zásadne zmenili volebné výsledky, čo nie je veľmi reálne
Barroso, treba zrušiť podvodníkov a zlodejov, ktorí zapríčinili tento stav. Treba zrušiť hlupákov v Bruseli, ktorí sú ovládaní bankovými zlodejmi.
Postupujete podľa známeho - ryba smrdí od hlavy, ale čistí sa od chvosta.
Ak toto urobíte, nebudete musieť riešiť, či Slovensko alebo hocikto iný bude musieť voliť medzi dvomi zlými riešeniami.
V podstate sa dá súhlasiť s tým, čo je v článku, akurát priznaním - nie som podporovateľom spolkov typu EÚ - sa autor zaradil k Sulíkovi.
ak chcú niečo meniť, tak musia byť vo vláde ... takou spoluprácou, akú predviedli, ich nikto do koalície nezoberie, aj keby mali sebelepšie úmysly
Mali pred sebou dve možnosti
1. euroval bude schválený a my zostanem vo vláde
2. euroval bude schválený a my budeme von z vlády
chápem, čo chceli svojim postojom povedať, ale ako politický akt to bola hlúposť
mali zahlasovať ZA a deklarovať, že to urobili len preto, aby sa zachovala koalícia, že s eurovalom nesúhlasia a neberú zodpovednosť za prípadné zlé dôsledky
ono ak to s eurovalom dopadne dobre, tak ľudia budú spokojní .. a ak zle, tak budú zbytočne hovoriť, že oni boli proti .. taká je realita
stále si pletieš rok 1996 a 2006 ...
no a prečo ľudia neocenili Dzurindove vlády? ... lebo začali robiť chyby, začali sa správať ako majstri svet a tým znegovali všetko dobré, čo urobili ...no a ešte preto, že tento národ miluje populistov, ktorí im nasľubujú hory-doly, aj keď to nedokážu splniť
to som rád ... nerád by som bol, aby sa ti kvôli tomu zhoršil zdravotný stav :-)
... takých podvraťákov tam naozaj nepotrebujeme, už ich tam máme dosť :-)
to nemôžu .... nemôžu kydať na stranu, ktorej sú členmi :-)
ty kokso, ako to robíš? .... myslel som, že už väčší nezmysel nedokážeš napísať ... a opäť si sa prekonal :-)))))))))))
už aj babky - demokratky (tie, čo ešte nepomreli) pochopili, že Mečiar bol podvodník :-))))))))
ale to nerob ... rozčuľovaním si škodíš .. ja keby som sa mal v diskusiach rozčuľovať, tak sem nechodím ... ja sa sem chodím baviť, píšem sem popri surfovaní na webe alebo pri kecaní so známymi na FB ... uvedomujem si, že tieto diskusie nič nezmenia, na rozčuľovanie mám dosť iných vecí v živote :-)
už vidia, že cesta naspäť nemožná ... a nejaké rozkrádačky riešili priebežne a nie až po troch mesiacoch ako ich predchodcovia, keď už na nich novinári vytiahli nezvratné dôkazy
trepeš .... včera prevládali emócie, všeličo si vyčítali ... ale nevidel som tam nejakú extrémnu neslušnosť
a čo sa týka tých kostí .... pokojne sa SaS mohla vykašlať na svoje zásady, zahlasovať za a v pokoji by vládli ďalej ... tak ako to robili ich predchodcovia :-)
s tým súhlasím ... a či niekoho podkopla, neviem o ničom takom ... ak by som vedel, neváhal by som ju skritizovať
píš si čo chceš, ja ti tvoj názor neberiem ... Belák je pre mňa pííííííp ... použil veľmi nevhodnú možnosť ... a predpokladám, že to neurobil len tak, určite za tým bude niečo špinavé
súhlasím ... vládli viac ako rok a nič si nenakradli ... a ak, tak len pár drobných ... to naši boli lepší frajeri ... tam len tak frčali predražené tendre, štátne zákazky ... bolo radosť na nich pozerať, ako rozhadzovali milióny zo štátnej kasy
a neboli žiadni ustráchaní zbabelci ... vôbec to neskrývali :-D
vrana k vrane sadá ... vy dvaja ste sa museli hľadať vo dne so sviečkou :-)))))))))))))
blahoželám :-)))))))
neviem, čo zdedil Fico v roku 1996, ale v roku 2006 zdedil rozbehnutú ekonomiku, najnižšiu nezamestnanosť ...
a Fico žiadne reformy nemenil .... alebo si myslíš že niečo zásadné zmenil? ... napíš to, rád sa dozviem niečo nové
ale ak chceš napísať, že zrušil 20-korunové poplatky u lekára, tak sa nenamáhal ... o tom viem a bola to jediná vec, ktorú zo svojho predvolebného boja splnil :-)
Fico sa viezol na vlne nastavenej pravicou .. až ho prekvapila kríza, ktorú, ako som čakal, nezvládol
ak sa ti páči, keď ťa niekto zdr-bká na verejnosti, to je tvoja vec ... ale medzi slušnými ľuďmi sa to nerobí
Odporúčame