keď myslíš ... nevylučujem to ... dnes mi napríklad tu nižšie napísala toto:
mars777 ja si myslím, že Ťa čaká pokuta, ako hrom, čo tak otázka už si prisahal vernosť a sľub v Maďarsku? Budú nové OP na Slovensku a ten to vyrieši. Čo to je minúta jeden za druhým pri preberaní, či vlastní Maďarský občiansky preukaz na detektor lží! Ten čo sa neprihlásil pokuta, ako hrom a možná a vyhostenie o tom sa bude rozhodovať!
Zvlášť veta - Čo to je minúta jeden za druhým pri preberaní, či vlastní Maďarský občiansky preukaz na detektor lží! ... je úžasná ... prečítal som ju trikrát, kým som sa ubezpečil, že som ju správne pochopil ...
to vieš ... vy rovnakí si medzi sebou rozumiete dobre :-)
haetle :-)


