neučili sme sa deklaráciu ľudských práv .. a ani ma nezaujíma, lebo sú to len žvásty, ktoré sa nedodržujú - nie je záujem ich dodržiavať a mnohé sa ani nedajú v praxi dodržať
a čo sa zvdelania týka, vyštudoval som jednu z najťažších škôl na Slovensku a nikto mi nič nedal zadarmo ... a patril som k najlepším študentom v ročníku ... nemôže ma rozhádzať niekto, kto sa nabifli zo skrípt cudzie myšlienky, odrecituje ich na skúške a dostane diplom ... uznávam, že aj také školy musia byť, ale urobí ich každý, kto nie je úplne vymletý ... my sme museli ukázať, že vieme aj myslieť :-)
... a nie som modrý ...


