tak ma napadlo ... prečo ho už nezvolili, keď majú dosť hlasov? :-)))))))
tak ma napadlo ... prečo ho už nezvolili, keď majú dosť hlasov? :-)))))))
Vyberme kandidáta, ktorý bude ignorovať vaše prúsery aj naše prúsery a budeme spokojní všetci :-)
R1 sa stavia rýchlo??? ... koľko rokov sa už stavia? :-))))))))))
pomalšie sa už nedá, to by museli rozoberať hotovú časť :-)
Ficovi našli malú chybu ... kde si v mojom príspevku našla, že tým chceli odpútať pozornosť od megakauzy SDKÚ? ...stále to tam neviem nájsť :-)
moji modráci nie sú, nemám žiadnych modrákov :-)
Za Mečiara prebiehala malá aj veľká privatizácia .... to je fakt
a ak Mečiar predal svoji nefunkčné fabričky, tak by nevytvoril podnikateľskú vrstvu .... nemá to logiku :-)
Jarko, nevykaj mi .... na diskusiach sa tyká :-)
Inak si ma pobavil ... máš pravdu, že istý tovar kapitalisti nedovolili vyvážať na východ ... bola to výpočtová technika, moderné zbrane .... ale toaletný papier nebol medzi týmito tovarmi :-)
okrem vybraných tovarov boli ochotní predať nám čokoľvek a v akomkoľvek množstve
no a pri tejto téme by som chcel upozorniť na skutočnosť, že sa žrali aj socialistické krajiny medzi sebou ... prišiel príkaz z Moskvy, že určité výrobky nebudeme vyrábať my, ale bude ich vyrábať niekto iný a museli sme sa podriadiť ... a boli to často veci, ktoré sme vedeli robiť oveľa lepšie .... ale befel bol befel
v zamestnaní spolupracujeme aj so zahraničnými firmami a keď sem od nich niekto príde, stáva sa, že sa idem prepadnúť od hanby ....
veril som dúfal som dosť dlho .... už čakám málo .... úplne mi stačí, keď vyletím komínom krematória :-)
Začiatky sú ťažké, ale ja som chcel odísť v roku 1996 do Kanady, vtedy som mal ešte malé deti, Kanada podporovala prisťahovalcov so vzdelaním, hlavne mladé rodiny, ľudí s technickým vzdelaním ... mali v tom období veľa prisťahovalcov z krajín tretieho sveta, ktorí nemali skoro žiadne vzdelanie ...
mal som už vybavené aj nejaké doklady potrebné na vysťahovanie do Kanady, bolo to na dobrej ceste, len sa mi nepodarilo prehovoriť manželku .... je veľmi naviazaná na svoju rodinu .... dokonca aj svokor vtedy hovoril, že keby bol mladý, išiel by, aby sme išli, že tu nebude nikdy poriadok ... v tom sme sa zhodli a súčasný stav dokazuje, že sme mali pravdu
zlú náladu mám vždy, keď vidím bordel okolo seba ... ide fajčiar po ulici, vajgel hodí na zem, hoci desať metrov od neho je kôš ... alebo vystúpi mladá mamička s dieťaťom z autobusu a lístok hodí na zem ... idem popri paneláku, pod balkómi je tisíc vajglov, lebo niektorí chodia fajčiť na balkón a vjagel hodia z balkóna na zem ...
vadí mi, že volíme len menšie alebo väčšie zlo ... a to len preto, že tento národ si urobí z nejakého politika boha a tomu toleruje všetko .... platí to hlavne pri Mečiarovi a Ficovi ... nevidel som, aby ich vlastní voliči niekedy kritizovali, zatiaľ čo voliči pravice nemajú s kritikou pravičiarov problém ... a to veľa vypovedá
v tom prípade RVHP veľmi veľa vecí nevyhodnotilo ako život ohrozujúce ... sústreďovať sa na život ohrozujúce veci sa robí počas kríz a vojen... v normálnych obdobiach čakajú ľudia trochu viac ako len zabezpečenie životne dôležitých vecí
dobre, že si to sem nakopíroval .... len čakám na pokračovanie :-)
toto bolo hodnotenie za rok 1994 .... daj sem aj hospodárske výsledky za rok 1998, kedy skončilo Mečiarove šafárenie
takto je to len účelovo vytrhnutá informácia
Ono sa to dá brať aj opačne... poukážeme na malú chybu, aby sa odpútala pozornosť od veľkej
To je osvedčená taktiky pri rôznych kontrolách .... každý kontrolór musí nájsť nejakú chybu, aby tým dokázal, že si svoju robotu robí dobre ... čiže dovtedy hľadá, kým niečo nájde ... a ak vieme, že niekde je veľký problém, podhodíme kontrolórovi iný - menší .... no a on je spokojný, že niečo našiel a prestane "šťúrať" :-)
tak ma napadlo .... možno by nebolo zlé, keby som sa zbláznil.... mnohí blázni si žijú vo svojom svete, vzdialení od reality ... a nič ich netrápi :-)
a pokojne voľ Fica ďalej ... bude sa mi ľahšie odchádzať z tohoto sveta, keď príde môj čas .. a deti nebudú mať dilemu, či odísť do zahraničia alebo zostať žiť na Slovensku :-D
Žije sa mi ťažko ... keby to záležalo len na mne, už by som bol za horami-dolami ... bohužiaľ mám tu záväzky .... musím sa postarať o deti a rodičov dôchodcov
ale neboj sa, nezbláznim :-) .......... sa :-)
Ako často sa ešte budú meniť pravidlá?
Čo ak tieto nové nevyhovujú tým, čo sú v II.pilieri? Bolo by férové, aby ste im dali možnosť vystúpiť ... a tiež vstúpiť tým, ktorí v II.pilieri nie sú, ale nové pravidlá sa im páčia.
Trochu odbočím od situácie v Poľsku, len to spojenie diaľnice a štadióny mi niečo pripomenulo
nedávno som bol v istej africkej krajine .... pred pár rokmi tam budovali asfaltové cesty čínske firmy ... a za to, že získali túto zákazku, postavili v tej krajine veľký futbalový štadión na svoje náklady
nebolo by zlé, keby si Široký a spol. zobrali príklad z čínskych firiem .... mali by sme problém s národným futbalovým štadiónom vyriešený :-)
Žiť v tomto banánistane, na tomto smetisku, v tomto sprostom národe, kde človek musí byť stále v strehu, kde ho niekto podvedie, okradne, oklame ... toto je to najvzácnejšie, čo máme? .... :-))))))))
To už môžeme považovať za šťastie aj to, keď nás niekto zastrelí
súhlasím s tebou .... určite mu to neuškodí .. a keby policajtom hnusne vynadal, poslal ich do píííííííííp, prípadne by sa im vyhrážal, že ich vyzlečie z uniforiem, ešte by si prilepšil u svojich voličov .... oni milujú takýchto hrdinov :-D
Odporúčame