nevravím, že som ho nečítal, ja som napísal, že som neprečítal všetko ... prečítal som asi tri štvrtiny článku, odkazy som ignoroval ....
forma = chaos ... myšliebky treba prezentovať ináč ... ty si niečo napísal ... potm ti napadlo niečo iné, tak si to tam prilepi ... potom zase niečo iné .. potom si niečo nakopíroval ... veľké písmo, menšie písmo, modré, čierne ... chaos
obsah - nič nové som sa nedozvedel
že je energia z JE najdrahšia, neviem .. pracoval som 17 rokov v JE, ale ako technik, nie ako ekonóm ...
ja len viem, že za plotom JE sú polia, kde sa pestujú hospodársk plodiny, čo som pri tepelných elektrárňach nevidel


