pre teba je to nič, pre mňa dôležitá vec ... okrem toho som neklamal, aj keď som sa mohol vyhnúť prúseru ... ani som nič neukradol
povedať môžeš, čo chceš .. ja nikomu neberiem právo na názor ... ale robiť takéto závery, to musíš byť idiot alebo jasnovidec :-)))


