to nebola slza, bola to kvapka žlče :-)
keď on musí kričať ... sponzori sú nervózni, radi by mali svoje investície rýchlo späť a pekne zhodnotené ... nechcú čakať až do roku 2014 ... aj to ešte s neistým výsledkom :-)
netrep ... kto volil strany súčasnej koalície ten nechcel, aby bol Fico vo vláde .... musel počítať s tým, že v koalícii bude musieť byť aj Most ... takže si tu jediný, kto nevie počítať :-)
inak ťa chválim za fotku .... lepšie si sa nemohol vystihnúť .... červený :-)))))))))
Sudca rozhodol spravodlivo .... nedala mu úplatok, tak príde o dieťa
tak sa dohodni s Robom ... on ich nazval zlepencom pre niečo iné ... asi si si zle naštudoval jeho zobrané spisy :-))))
a ak vieš predpovedať budúcnosť, mohol by si mi prezradiť čísla, ktoré v piatok vylosujú v hre Euromilióny :-)))))
všetci si vyberajú partnerov, nie len víťaz .... už pochop, že víťaz je ten, kto zostaví vládu nie ten, kto získal najviac hlasov vo voľbách, tak už netrep
a ak niekto nazýva súčasnú vládu zlepenec, lebo sa spojili strany s rôznymi politickými názormi, tak aj predchádzajúca bola zlepenec z toho istého dôvodu
ja som za to, že ak bude vhodná politická konštelácia, tak aby sa tebe a tebe podobným zobralo volebné právo :-))))))))
ďakujem ti za definíciu ... aj blbá odpoveď je odpoveď .... panebože akú hlúposť si schopný vypotiť, len aby si sa zastal svojich .... :-)))))))
a ten víťaz si podľa čoho vybral partnerov? ...
škoda, že si si nenaštudoval zákony ... vládu nezostavuje strana, ktorá získa najviac hlasov, ale ten, kto získa v parlamente podporu väčšiny poslancov ... hovorí ti niečo slovné spojenie parlamentná demokracia?
mal Dzurinda inú možnosť? ... ekonomika na dne, úvery na vysoké úroky, Slovensko v politickej aj ekonomickej izolácii ... bolo treba zohnať rýchlo prachy ... dali sa zohnať ináč? ... ja neviem ....
na toto sa hovorí - komu niet rady, tomu nie pomoci
vy červení hovoríte - komu niet rady, tomu niet vzájomnej hospodárskej pomoci :-)
ty to píšeš, ako keby tu po každých voľbách bolo krviprelievanie .. a iba po tých, po ktorých musel Mečiar zmiznúť z politiky, sa nebojovalo .... veľmi sugestívne .... niečo ako keď ti v reklame povedia, že máš v cene autá aj volant ... ten volant majú v cene všetky autá, ale takto to evokuje myšlienku, že u iných áut si musíš zaň zaplatiť .... :-))))))))))
súhlasil by som s tebou, keby aj mne predal nejakú firmu za korunu, ja by som ju vytuneloval, uložil by som prachy na konto vo Švajčiarsku a užíval by som si prachy a so mnou aj moji potomkovia ... bohužiaľ, toto sa nestalo, tak s tebou nesúhlasím ... Mečiar so svojimi kumpánmi zlikvidoval aj podniky, ktoré boli konkurencie schopné ... veľa ich nebolo, ale pár sa ich našlo ... no a tým pomohol práve tým cudzím firmám
... ale opľul tých najslabších, ale urobil to prefíkane .. tak, aby to nebolo na prvý pohľad zjavné .... a to je jeho zákernosť... ale o tej ty nechceš vedieť, tak neexistuje
anno1404anno, keď už niečo googliš, vygoogli to kompletne ... tuhá látka sa môže meniť na plyn, ale nie je to vyparovanie, je to sublimácia ... takže tuhá látka sa nevyparuje, ale sublimuje .... na ZDŠ sme sa na chémii učili, že gáfor sublimuje, ergo mení sa z tuhého skupenstva na plyn ... preto sa aj hovorí, že zmizol ako gáfor ... mal by si napodobniť gáfor, lebo robíš hanbu súmračníkom :-)
skôr než odošlem príspevok, idem pozrieť nejakú stránku na nete, kde je to vysvetlené ... aby si sa mohol niečo naučiť
tu je pekný obrázok
http://sk.wikipedia.org/wiki/F%C3%A1zo v%C3%A1_premena
to si len tak vypotila bez rozmýšľania, alebo si tým niečo myslela? ... skús konkretizovať svoje výhrady ... čo som zle napísal? ... na čo som zabudol?
daj viac smajlíkov ... len mysli na to, že sa smeješ bez príčiny :-)
Čo plačete? Väčšina voličov umožnila Mečiarovi a spol. rozkrádať spoločný majetok, nebol za to potrestaný .... no a ostatní pokračujú v jeho šľapajách ... vedia, že sa im nič nestane ... slušní ľudia boli odstavení z politiky .... politici sa správajú tak, ako sme im umožnili ... latka politickej kultúry je nastavená tak, ako je nastvená ... keď ju chce niekto zvýšiť, tak je bitý ...
k tomu zlepencu
SMER - ľavicová strana, člen socialistickej internacionály
SNS - národne orientovaná strana
HZDS - strana jedného muža
čo majú tieto strany spoločné? ... či ich ZLEPILO? .... zlodejstvo :-)
anaJ, optimista je neinformovaný pesimista ... zato, že ťa tými informáciami nestresovali, neznamená, že všetko bolo v poriadku ... zrejme si zvyknutá zo socializmu, že o čom sa nehovorí a nepíše, to neexistuje ...
Keď som počul, že sa zrazili Petrasek s Komarovom, tak som mal pocit, že hrajú češi s rusmi :-)
Odporúčame