sublimáciu som do diskusie priniesol ja .... ty si o nej zrejme dovtedy ani nepočul ... klameš :-)))
v DVOCH diskusiach som našiel nakopírovaný príspevok kaplana o vyparovaní tuhých látok ... TY si si kvôli tomu robil z neho srandu ....a JA som napísal, že priama premena tuhých látok na plynné sa nazýva SUBLIMÁCIA .. ani na jednej z tých diskusii si na môj príspevok nereagoval ...a ak si niekde inde zase robil zo seba múdreho a machroval si, že poznáš sublimáciu, to ja neviem, nesledujem ťa ... tak predpokladám, že k sublimácii v psychológii si sa dopracoval cez google ....
som rád, že som prispel k tvojmu vzdelaniu, Mr. Vonka Googlič :-)))))))
Ale nie si sám, ktorý robí zo seba vzdelanca vďaka google, je vás takých viac :-)))
o tej vonke som naozaj ešte nepočul ... ono každý nezmysel sa dá zhodiť na slang .... ten toho znesie :-)))))


