Už toho bolo naozaj dosť, páni poslanci... a to sa týka aj (alebo najmä) expremiéra Fica...
panebože ... maminko, seberte si to dítě, vždyť je to blb ... :-))))))))))
To nebola chyba, to bolo zámerne!!! ... prečo nerozmýšľaš predtým, ako niečo napíšeš?
Nie si schopný úplne chápať písaný text ... mýliš si chybu a omyl
Napíšem ti to zrozumiteľnejšie ... urobila to zámerne a bola chyba, že to urobila ... chyby sa robia aj zámerne, to sa navzájom nevylučuje :-)
Dostala kvôli tomu po nose, položila mandát ... ale denne to vyťahovať a nazývať to hrubým porušením parlamentnej demokracie, je trápne ... zvlášť keď to píše komunistická fanatička :-))))
Iné by bolo, keby zobrala kolegyni čipovú kartu a tak by miesto nej hlasovala
Tiež by mi nevadilo, keby Rafaj podpísal Slotu do prezenčky tak, že by Slota stál pri ňom .... :-)