Tu aspoň vidno ako bagatelizuješ a umenšuje vplyv antisociálneho balíka už vládou schválených opaztrení. Dôvod si ich celoživotný volič. Každá líška svoj chvost chváli. Tým 25 €/mesiac si prišiel ako? Ak máme nasmerovať peniaze občanov do štátnej pokladnice musíme ich zobrať aktívne pracujúcim, lebo dôchodcom sú tieto peniaze len prerozdeľované cez soc. poisťovňu a pôžičky štátu. Aktívne pracujúcich je cca 2,5 mil. pracujúcich potom 2 700 000 000€/ 2 500 000 = 1080 € to je ročná suma 1080/12= 90 eur/ mesiac takže ak v rodine dvaja pracujú a majú tri deti príjem sa zníži o 2160 €/rok t.j. 180 €/mesiac.

