Most v Kremničke zbúrajú, jeho náhle uzavretie viedlo k šíreniu hoaxov. Doprava do Bystrice ostala paralyzovaná
Most v B.Bystrici nad R1, predĺženie R1 po Sl. Ľupču, most za B.B ponad železničnú trať smer Brezno. Všetko uvedené dlhodobo problém. Na moste smer Brezno je už dlhodobo 50km/hod a zúžený profil. Predĺženie R1 zrušené lebo...., Most nad R1 dlhodobo v havarijnom stave. Dorazil ho nezáujem (veď nikomu nepatrí) a samozrejme bezohľadné zneužitie armády SR na oslavu sovietizácie SNP (prítomný súdruh Bratčikov) R1 bola blokovaná cca 4,5 km pred bystricou a potom 1,5 km cesta 66 po odbočku k pamätníku SNP, lebo vládna moc to hrá na strach a atentáty. Dohoda a zmanipulovanie s Cintolom ešte príde v budúcnosti na svetlo. Okrem osláv sovietizácie zbytočne minutých 3,7 mil € zničeného parku pod pamätníkom SNP údajne sa musí revitalizovať po oslavujúcich. Údajne vojenské vozidlá po moste nešli, povedzme že je to pravda, ale len taká ficovsko-pelegrínovsky - dankovská. Čo neprešlo ba výšku popod most muselo isť cez most.