Vláda si problémy robí sama v podstate pokračuje nezmieriteľná rozdielnosť názorov a volebná kampaň. Nemuseli riešiť prokuratúru prvý mesiac po voľbách mohli to riešiť povedzme po dvoch rokoch a nechať si čas na parlamentnú diskusiu. Môže to pokračovať celé volebné obdobie do roku 2027 Obidve strany hlboko presvedčené vo svoju pravdu neustúpia ani o milimeter. Ako totálne rozvrátená rodina neprosperuje, rovnako nebude prosperovať ani rozvadený a rozvrátený štát. heslo čím horšie tým lepšia a my im ukážeme nie je dobrá budúcnosť. Samozrejme psychicky labilní jedinci sa môžu na oboch stranách barikády uchýliť k extrémnym skutkom. A čo očakávajú obe strany po zmene vlády v budúcnosti? Revanš? to je teda zlá budúcnosť.


