Na slovensko si môžeš vybrať medzi psychopatickými zlodejmi, alebo agresívnymi sodomistami.
Na slovensko si môžeš vybrať medzi psychopatickými zlodejmi, alebo agresívnymi sodomistami.
Ruský vojak v tvojej mysli je mierumilovný človek, ktorý deťom rozdáva cukríky a pomáha opusteným matkám a starkým ľahšie prežiť ruské bombardovanie a strieľanie, ktoré je podľa teba vlastne ukrajinské nie čo ako Mečiarov samo únos a skutok sa nestal - nestrieľajú. Robia prednášky aby sa chudáci ukrajinci
vzdali akéhosi nacionalistu Benderu, ktorý prežil vojnu v nemeckom koncentráku. To nevymyslíš to je Slovenský volič súčasnej vlády.
keď ti robotníci začnú búrať rodinný dom, panelák a susedia nadávajú tak ty máš ten správny názor, keď sa susedia s iným názorom búria tak robotníci robia to najlepšie.
Deti nepoznajú hodnotu peňazí a neuvedomujú si bohatstvo/chudobu, ale v dospelosti budú vedieť že štát podporoval aj ich rodinu v ktorej vyrastali. Mojich rodičov podporili 60 Kčs t.j. 2 €/mesiac. Ďakujem súdruhovo Gustávovi Hnusákoví.
V demokracií sa len naplno ukázali ľudské vlastnosti "nového budovateľa socializmu". Výsledok 40 rokov socializmu. Tak si to užívame.
Dva roky sa platili mzdy s dovolenkového priemeru z dôvodu pandemickej prekážky v práci, Pandemická PN. Dôchodky sa platili z pôžičiek lebo z PN a prekážky v práci sa neplatia odvody. Heger vybavil 1,5 milardu € na elektrinu a plyn z EU fondov. Fico zo štátneho rozpočtu. Rodinné prídavky ktoré Fico vlády zvyšovali po centoch Matovič zdvihol 3 násobne + daňový bonus pre pracujúceho rodiča na die5a max 140€/ mesiac
Teraz je Karkulka vo výkone trestu, takže som dal tú o Karkulke - Kováčikovi.
Len nesvojprávny poslanec by tým psychpatickým kleptomanom zvyšoval hlasovacie kvórum. Rovnako to robia aj Srbi v Kosove, opovrhujú albánskymi voľbami. Potom majú albánci starostu s podporou 2% voličov, ale albáncom to vôbec nevadí a ako píšeš tak ani tebe.
Čo sa zavzdušňuješ? Schvália si tresné sadzby. Skončí ich mandát nová vláda to môže vrátiť a ešte sprísniť.
Firma KGT v ktorej bol Kiska spoločník na výzvu daňového úradu Poprad zaplatila 150 000 €. Rozsudok sudkyne manžely starostu za Smer je neprávoplatný, Kiska sa odvolal.
Komu Kiska ukradol 150 000 €?
TVoj obdiv a spomienkový optimizmus za totalitným režimom je nezmeniteľný, súhlasím ty a tvoja názorová skupina bola spokojná, veď všetko bolo a čo nebolo to nám nechýbalo. Socializmus urobil z ľudí šialených egoistov a sebastredných prospechárov, nikdy nekončiace pitky a oslavy čohokoľvek a kohokoľvek patrili k základnému socialistickému životnému štýlu. Husáková éra, keď panelové sídliská, ktoré vyrástli v každom väčšom či menšom meste ako huby po daždi, „pomeštili“ široké vrstvy pôvodne vidieckeho obyvateľstva a vrhli amorfný a vykorenený dav do služieb výstavby socializmu. Beznázorový „polo zmeštený sedlia“ či „postsedliaka“ tiahne k tradicionalistickému konzervativizmu.Uuž v prvej generácii tento „mačkopes“ vymenil religiozitu za mastný hrniec a ľudovú kultúru „mumifikoval“ za bránami skanzenov a folklórnych festivalov. To je režim ktorý obdivuješ, husákovský režim plíživej sociálnej korupcie a morálnej bezškrupulóznosti.
To máš pravdu, už za komunistov platilo že čo je JRD to je aj naše. Náklady JRD zisky slušný dedinský človek. Rovnako sa stavali aj dedinské rodinné domy, keď neukradnem ja ukradne sused a na záver opime sa spolu a zaspievajme si, to je tá slušná slovenská dedina a potom je tu ešte pomeštený gazda, tiež slušný človek... toľko slušnosti a krajine beznádejne rozdelená názormi a každý hlboko presvedčený vo vlastný názor.
Vaša starosť? A ako to chcete realizovať?
Nejak ste sa zavzdušnil, ale nejak podobne ste bol rozkričany a zurivý, na protestech proti pandemickým opatreniam, Čapisových protestoch, blokovanie prechodov pre chdcov v BA, demonštráciam proti zmluve USA a SR....atd. Vtedy ste boli vy smrad? vtedy ste boli tlupa dezolátov na uliciach, môžeš akurát tak semeno ďalej preglgať. ?
Keby to bola Väčšina, ale je to len zákonná väčšina
1,35 milóa nevoličov
1,23 milióna voličov koalície
1,11 milóna voličov opozície
0,58 milóna prepadnuté hlasy nedostali sa do NRSR
spolu cca 4,3 milóna všetkých oprávnených voličov.
V podstate 1,35 mióna voličov opovrhuje akokoľvek vládou a 1,11 milóna voličov opovrhuje vašou vládou čo je cca 2,5 milóna voličov. Ale v zmysle zákona ste vyhrali voľby, ale väčšina určite nie ste.
A kto bráni Sukajovi, aby tak konal, zadržte všetkých predsedou a poslancou opozičných strán, ľudí rozháňhajte vodnými delami a obuškami a ak to nepomôže vyhláste stanné pravo a kto vyjde na ulicu strieľať. Len do toho. Potom tu bude podľa vás a vašej vlády konečne poriadok a pokoj.
Podmienkou ale je, že vláda s prevahou 4 hlasov vydrží 196 týždňov, alebo to ma isté tých 196 týždňov?
Zákon stanovuje, čo musí odborárom poskytnúť zamestnávateľ. Zamestnávateľ vám ako členovi odborov strhá percento z vašej výplaty a posiela ho na účet odborovej organizácii. Alebo vás rovno vyhodí ak vás nevie kúpiť. Zákon chráni iba členov výboru odborovej organizácie. Ďalším legálnym spôsobom ako môže odborová organizácia fungovať sú „dary“. Odbory nemajú žiadnu povinnosť zverejňovať odkiaľ majú peniaze a dar je dar. Korupcia par excellence.
Ak su tam "klauni" treba ich obžalovať, vyšetriť.....súdiť, aký problém?
A kto kontroluje generálnu prokuratúru? GP Žilinka si môže vyžiadať akýkoľvek spis, odobrať ho prokurátorovi, alebo zasiahnuť do spisu. Je to sovietsky typ prokuratúry, v minulom volebnom období zmene za štátne zastupiteľstvo bránilo Sme-rodina B. Kolára zo samozrejmou podporou vtedajšej opozície.
Odporúčame