Napísal insitný historik socializmu, kolega Blboša Dlahu.
Napísal insitný historik socializmu, kolega Blboša Dlahu.
Nerastov je v europe a amerike viac ako v rusku, to čo píšeš je propagandistická lož.
Matovič tvrdí, že vyvracal lži. Takže slovo proti slovu. Kaliňák si pýtal povolenie od Fica:" Možem sa mu povenovať" a Matoviča lúpezne prepadol v aute. Predpokladám, že rovnaké povolenie si aj Kočner pýtal od "šéfa", ako nazýval v prepisoch z komunikácie, Fica. Fico len prykývol, rovnako ako na tlačovke a Kocner objednal a zaplatil vraha Marčeka a náhodou tam bola aj Kuciakova Snúbenica Martina, tak zavraždil aj ju a keby tam náhodou bol ktokoľvek iný zavraždí aj jeho.
Tak, ako tu často diskutujúci opakujú a pripomínajú, ak vas a vašu vladu Matovič vytača a hnevá do nepríčetnosti, tak to znamená len jedno, robí si svoju opozičnú pracu presne tak ako si to jeho voliči predstavujú. Nastavuje vám zrkadlo a vas ide rozrdapiť a to je na jednotku z hviezdičkou. Chceš Matoviča mlátiť? Počkaj ako dopadnú Kali lupič s tým ďaľším smeračikom, čo ho napadli v aute a chceli mu ukradnúť mikrofón. Lúpežné prepadnutie. Potom vás schladí sudca. Dezolé nemajú rozum, odmenou im je vlada psychopatov, zlodejov a darebákov. Čaká vás len bieda, chudoba a opovrnutie.
Kaliňák a Glück sú právni neschopenkovia, nevedia napísať ani trestné oznámenie. Teraz nastane hra na hľadanie toho správneho vyšetrovateľa, ako to robil Mečár. Podobne aj v prípade Kisku, až sa našla smerácka sudkyňa a napísala prvostupňový rozsudok a dezelé kvíkali blahom.
Kaliňak neorganizuje tlačovku? Kde sú jeho "presvedčivé " lži, táranie, vymýšľanie a fabulácie? Už netreba je minister vojny, nie opozičník vo vyšetrovačke. Jeho voliči majú ilúziu, že ich názor bol správny, veď majú +3 poslaneckú väčšinu.
Penzisti dostali:
2020 + 2,9%
2021 + 10€
2022 + 51,30 € + 13 dôchodok od 50-500 € + rodičovský dôchodok naraz za celý rok
2023 + 11,2%
rodičovský dôchodok Smer zruší, alebo úplne zminimalizuje s dôchodcov chú spraviť neziskové organizácie podieľajúce sa na 2% dani
13 dôchodok možno vyplatia 50%
.
Rodiny prídavky na deti 60€/dieťa/mesiac + max . 140€ odpočet dane
Spolu max 200 € rodina so 4 deťmi dostane max. 800 € t.j. 240€/mesiac + 560 € odpočet dane/mesiac.
Od pádu socializmu bol prídavok 70 Kčs postupne 200 Kčs a Mečiar fico 16€ - 20,60 € / mesiac/dieťa
Avganistan porazil ak Sovietsky zväz aj USA a to je určite krajina tretieho sveta.
Sebestačný si ty vytvárať bludy a lži o minulosti. Veď malé deti o druhej triedy zbierali zemiaky, ani to čo sa urodilo nebol boľševik schopný zobrať. Mal si vtedy dostatok? Tak si bol z rodiny privilegovaného komunistu. Všade boli rady, úplatky...atd.
Všetky zbrane ktoré spomínaš majú ako prototypy, alebo individuálnu kusovú výrobu, pre rôzne medzinárodné vojeské výstavy. Na vojnu, ale treba 1000 až desatisíce zbraní, to ale rusko nemá a mať nebude. Na to treba plnoautomatizované a robotizované linky. Nemajú technickú inteligenciu, uteká im rovnako ako nám do technicky vyspelých krajín s vybudovanou infraštruktútov t.j. plnohodnotný dialničný systém, vedecké a vyskumné koordinované centrá, vysokoškolský systém....atd. Veď mimo centralnych oblastných mestských aglomerácií nemajú, ani asfaltové cesty a hygienickú infraštruktúru. Pozri si google mapy, pokukaj akú si sami pre seba vybudovali krajinu.
vlastné nereálne predstavy a mokré sny prezentuješ, ako realitu. Ruský vojenský priemysel má úroveň z roku 1960-1980, v súčastnosti sa snaží spätne odkupovať zbrane, ktoré predalo do afriky a ázie. My sme sa vďaka minulej prezieravej vláde našťastie týchto historických zbraní zbabili, lebo veľkohubá ruská povyšenecká nadutosť hlásala, že Ukrajinu ovládne do týždňa, alebo ešte skôr do 3 dní. Vpadli tam s 60km kolónou a zavadzali sami sebe a ukrajinci ich rozstrieľali. Dnes majú vážny problém udržať okupovanú Doneckú, Luhanskú oblasť a je otazka času, kedy príde na krym. Keď UA odstráni nelegálny most v kerčešškom zálive až do neutralnych vôd, ich zasobovacie možnosti budú mimoriadne oslabené.
Pravda nie je to čo ty chceš počuť a podľa čoho si si vytvoril názor.
A za socilizmu sme pracovali na akom majetku? Komunista táral a klamal o akomsi všeľudovom vlastnícte, ale ja som po ekonomicko a politickom krachu komunistov v žiadnej pozemkovej knihe všeľuda nenašiel. Dezolé socialistom stačí rozprávať to čo chcú počuť. Realita vlastníctva vás nezaujíma.
Tie údajné deklarácie, že dostanú sú lživé. A ak dostanú, budú podmienené úplatkami, províziami, všimným. Po čase, keď bude Tomaš obvinený zo zneužívania funkcie, lebo len o to ide, taký ako vy potom začnú písať, že dôkazy, alebo riadne dôkazy.
Ano je to mimoriadne neobjektívne. Informácia, že máte v rodine..., je buď vymyslená, alebo píšete o rodine ktorá je s vašimi rodičmi a vami v konflikte.Ľudia žijú úplne rozličné životné úrovne. Ak má ktokoľvek dôchodok 1500€ a viac, tak mal tomu zodpovedajúci plat a životnú úroveň. Podobne aj ten z minimálnym dôchodkom. Rovnostárstvo nie je ani spravodlivé ani spoločensky prospešné. Obdobie socializmu je toho jasným dôkazom. Keď sa po roku 89 otvorili hranice rozdiel bol nepopierateľný. Rovnostárstvo je demotivujúce a zničujúce.
Takí ako vy proletári frustrovaní jedinou prácou, ktorú reálne zvládate raz nazývate poctivou prácou, ale veľmi radi a komunisti po celom svete to s obľubou robia chcete robotovaním trestať t.j. k lopate, k pásu. Myslím si, že ste len zakomplexovaný nešťastník a niet vám pomoci.
Zurian je rovnako čestný policajt ako boli Slobodník, Lučanský.....atd. V začiatkoch svojej kariéry to boli policajti, ktorí si robili svoju robotu, potom ale prišli na inteligentných a prefíkaných darebákov a tam sa to začalo relativizovať a usmerňovať rôznymi osobnými výhodami. Korupcia, úplatky, všimné, rodinkárstvo.....atd. je prirodzená súčasť ľudských spoločenstiev, len výrazný rozdiel je či je na všetkých úrovniach pranierovaná a trestaná, alebo je to skutočný, ale neoficiálny program ficových vlád 1-4.
Dezolé, máš nejaký zvýšený tlak, vypni diskusiu a daj si rannú prechádzku.
Tento blud o rozviazaných rukách počas vašej vlády sa tu bude udržiavať a opakovať donekonečna. Ak by mali ešte tozviazané ruky, tak opuchnutý predseda a spoločníci by boli bo vyšetrovacej väzbe, alebo chodili na súd z vyšetrovacej väzby
Ja píšem o aktívnej psychotropnej látke nie o celom kvete marihuany, ktorý má váhu v gramoch.. Sú tam len takmer neviditeľné kryštaly THC važiace miligramy. Bez nich by to bolo technické konope s ktorého sa v ninulosti vyrábali rôzne predmety bežného života.
Odporúčame