Fiala: Pomoc pre Ukrajinu? Podporili ju aj Fico a Orbán
Keby to isté spravil Heger, tak by ste písali, že má kúriť a svietiť, keby to spravil Odor, tak by ste písali, že je to úradnická vláda a nemá žiadny mandát , rozhadzovať vaše peniaze. Keď to spravil Fico, ale predtý rečnil o vlastnom názore, skorumpovanej ukrajine a kontrole, ako to Slovensku pomôže, čo chcete stále počuť, potom vás realny súhlas, nezaujíma a dokonca ho obhajujete že nie všetky krajiny musia súhlasiť. Vás nezaujíma skutok t.j. peniaze ukrajine, vám stačia falošné reči pred hlasovaním. Presne tak sa bude Slovensko budovať, veď hlavná dialnica je už údajne 15 rokov hotová a teraz už budujeme pripojné diaľnice a rýchlostné cesty. Rovnako už stojí 8 nových moderných nemocníc v sídlach VUC a polovici okresných miest vláda na čele s opuchnutým bajpasovým zbojníckym predsedom bude údajne dokončovať zvyšok nemocníc. To počuť nechcete a každý s týmto názorm je....., doplňte váš obľúbený vulgarizmus.